MRPL City fest
MRPL City fest

MRPL City fest — один з наймасштабніших музичних фестивалів на сході України. Щороку фест проводиться на пляжі, який знаходиться біля маріупольського торгівельного-порту. Індустріальний вид порту робить атмосферу ще більш незвичною.

MRPL City fest об’єднує різні течії сучасної електронної, поп та рок-музики та виконавців як із України, так і з Європи. Щосерпня на пляжі “Пісщаний” можна насолоджуватися музичним драйвом цілодобово. 

Фестиваль проводиться з 2017 року. Кожен рік з`являється щось нове, тож подія дивує гостей щоразу. Крім вибухової музики, на території фестивалю встановлюються лаундж зони, атракціони, фудкорт, арт-інсталяції та ще багато інших локацій. Відвідувачі також мають можливість взяти участь у майстер-класах, спортивних іграх та водних розвагах. Для іногородніх гостей MRPL City на території знаходиться наметове містечко з усіма зручностями.

Традиційно на пляжі функціонують 4 сцени – Port, Cargo, Sigma, Ark.

Портал tokar.ua відніс фестиваль MRPL City до топ-10 найкращих музичних фестивалів в Україні.

MRPL-fest — це подія, яка дивує і захоплює, подія, яка об’єднує музикою декілька країн, подія, яка є гарним початком вашого літа! Саме тут день та ніч стають одним цілим. Це місце, де танцюють вдень і вночі!

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять