Мурал “Оптиміст” прикрасив центр Маріуполя завдяки програмі “Громадський бюджет”
Мурал “Оптиміст” прикрасив центр Маріуполя завдяки програмі “Громадський бюджет”

В середині вересня 2019 року художник Олександр Писарчук розпочав роботу над масштабним муралом, який розташувався на фасаді будинку за адресою проспект Миру, 60. Його площа 160м², а для створення знадобилося 150 балончиків з фарбою. 

Поява стріт-арту стала можливою завдяки програмі «Громадський бюджет», що дає містянам можливість реалізувати свої проекти у різноманітних галузях. Минулого року Богдан Панченко подав заявку на створення муралу і виграв. В реалізації допомагало комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради «м.ЄХАБ», а виконавцем став Писарчук.

«Основна ідея муралу — натхнення людей на досягнення нових цілей, нових мрій і амбітних прагнень. На муралі зображена людина, що піднімається по сходах в хмари, символізуючи рух вгору. Основною палітрою кольорів були обрані світлі пастельні тони, які піднімають настрій і дають простiр для уяви. Мурал отримав назву «Оптиміст», грунтуючись на ідеї руху вперед з високо піднятою головою і оптимізмом, що направлен на яскравість життя і емоцій», — розповідає Богдан.

Маріуполь туристичне місто • Мурал “Оптиміст” прикрасив центр Маріуполя завдяки програмі “Громадський бюджет”

Сам художник пояснює задум свого твору так: «Це образ мрійника, фантазера. Людини зі світлими думками, яка може, дивлячись на повсякденне життя, знаходити в кожному дні щось прекрасне. Щоб кожен дорослий зміг повернути свій юнацький запал, а підлітки вірили в себе та свої сили».

Стріт-арт роботи маріупольського художника Олександра Писарчука прикрашають стіни не тільки Маріуполя. Їх також можна знайти в Одесі та Дніпрі.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять