Музей МДУ
Музей МДУ

Музей історії та археології був створений у 2016 році на честь 25-річчя Маріупольського державного університету.

Експозиція налічує близько 500 експонатів і тематично розділена на дві частини, перша з яких ілюструє процес становлення і розвитку університету, а друга – результати роботи Археологічної експедиції МДУ, створеної у 1997 році.

Маріуполь туристичне місто • Музей МДУ

У музеї проводяться оглядові і тематичні екскурсії, засідання студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ, засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights», уроки-екскурсії, та профорієнтаційні заходи для маріупольських школярів. Також співробітники музею надають консультації з питань історії, археології та краєзнавства.

Маріуполь туристичне місто • Музей МДУ

У музеї регулярно проходять цікаві тематичні виставки: «Історія грошового обігу в Україні», «Друга світова війна у документах, нагородах та відзнаках», «Нагороди та відзнаки ІІ Речі Посполитої», виставка військово-історичної мініатюри та інші. Екскурсоводами часто виступають студенти-історики.

Музей історії та археології МДУ працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00.

З питань організації екскурсій звертайтеся за телефоном: (0629) 58-75-74

Адреса: проспект Будівельників, 129A

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять