5df382375eb4e
На книжковому ярмарку у Вежі розкажуть історію Ґампера


Коли ви останнього разу купували книги?

Купувати паперові книжки стало невигідно, зберігати — незручно, а з собою тягати у модному клатчу — важко. Особливо, зважаючи на те, що у кожного смартфона є купа читалок, так що навіть віддані книголюби мають в арсеналі пару е-буків. І все одно ніщо не замінить радості від придбання нової паперової версії пригод Гобіту або Джона Сноу. (Хоч навіть короткий переказ з режисерською версією подій завжди доступний он-лайн.)

Навіщо потрібен книжковий ярмарок?

Якщо ви вирішили додати в особисту бібліотеку пару нових книг, можна відправитися в найближчу книжкову крамницю: ми вже розповідали, де купити книгу у Маріуполі. Або замовити потрібну онлайн. Але, якщо бажаєте продати свою книгу або обміняти на що-небудь, — вам потрібен саме книжковий ярмарок. 

У Вежі його проводять вже втретє. За словами організаторів, їх основною метою є популяризація читання. 

«У сучасному світі технологій люди віддають все більше переваги електронних носіям, але книга — не лише джерело інформації, це однозначно щось більше, — розповідає Анастасія Худолей, адміністратор креативного простіру Вежа. — Книжковий ярмарок — крута можливість придбати для себе щось нове та цікаве за невеликі гроші. Переможно буде представлена стара література за символічну плату. Але будуть і нові, класні книги по саморозвитку, так що чекаємо усіх книголюбів у старій вежі».

Ярмарок пройде 14-15 грудня.

Час роботи: з 10:00 до 19:00.

Адреса: вул. Нільсена, 36.

Телефон: +38 (097) 618 40 85

Маріупольська готика та справа лікаря

Цього разу на книжковому ярмарку можна буде не тільки знайти хороші книжки за смішною ціною, але й послухати ексклюзивну лекцію маріупольського журналіста Сергія Штамбура: «Справа сім’ї Ґампера».

Будинок Ґампера — це той самий готичний маєток, до якого бігають фотографуватися туристи та інстаграммери. Будівля стерпно збереглася на відміну від багатьох інших історичних пам’яток міста, хоч й потребує ремонту. Мало хто знає, що спочатку це була лише двоповерхова споруда, до якої пізніше прибудували третій поверх та флігель, а знаменитий гостроверхий дах з’явився одним з останніх. 

Попри те, що це лише псевдоготика 19 століття, будинок Ґампера — один з найбільш популярних та відомих магнітів міста. Історія одного з власників маєтку, видатного маріупольського доктора Сергія Федоровича Ґампера, стала предметом уважного вивчення Сергія Штамбура. Маріупольський журналіст детально досліджував справу сім’ї Ґампера, зібрав унікальний матеріал та готовий розповісти історію людини, яка жила та працювала у самому готичному будинку Маріуполя.

Лекція 15 грудня о 17:00, за попереднім записом.

Тел.: 097 618 4085

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять