На період Гогольфесту Вежа стане фотоапаратом?
На період Гогольфесту Вежа стане фотоапаратом?

В рамках Startup Гогольфест команда художників у складі Вальдемара Клюзко, Ігоря Бєльського, Юлії Бельської і Володимира Буслова перетворили оглядовий майданчик водонапірної вежі в камеру-обскура.

Що ж це таке? Камера-обскура – це найпростіший вид пристрою, який дозволяє отримати оптичне зображення об’єктів, завдяки світлонепроникній скринці з отвором в одній із стінок і екраном на протилежній стіні.

«Вежа – це символ Маріуполя. Для нас це колосальний досвід. Дуже хотілося б зняти панораму міста на 360 °, а водонапірна вежа – це єдине місце в місті, в якому можливо здійснити цю ідею », – каже куратор проекту, Юлія Бєльська.

Спеціально для Гогольфесту оглядовий майданчик перетвориться на восьмигранну камеру-обскура. Кожен бажаючий зможе подивитися на місто догори ногами і одночасно дізнатися про витоки цього пристрою і задати будь-які питання з приводу цього проекту кураторам даного проекту.

І до речі, на Всесвітній День пинхол-фотографії, який відзначають в останню неділю квітня, у Вежі зроблять знімок міста на 360 °.

Для відвідування Вежа-обскура буде доступна в період з 27 квітня по 1 травня з 10:00 до 12:00!

P.S. До речі, художник та митець Вальдемар Клюзко проведе гід по візуальній програмі Гогольфесту за всі роки 1 травня у Вежі. Дізнавайтесь більше за посиланням.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять