Найiнстаграмнiшi мicця Марiуполя
Найiнстаграмнiшi мicця Марiуполя

Ви вже чули, що в Маріуполі з’явилася крута свіжа локація для любителів cелфі і інстаграммерiв? Нове місце-магніт встановили на оглядовому майданчику Приморського парку. 

Напис “Я люблю Маріуполь” підсвічується у вечірній час, так що ефектне фото на фоні моря і визнання в любові місту Марії забезпечено в будь-який час доби.

приморский парк

До речi, а ви знаєте, де інші інстаграмні місця Маріуполя?

 

1. 

Азовское море

 

Головний інстаграм-магніт Маріуполя — звичайно ж, море. Будь-яка точка міського пляжу відмінно підходить для фотосесії, але знімки на пірсі — просто обов’язкова частина програми.

Бонус: Якщо вже вибралися на пляжну фотосесію, знайдіть мозаїки на собачому пляжі і крокодила Годзі.

 

2. 

стол нильсена

Далі по курсу — “Вежа”. Найвідоміша і найпопулярнiша будівля в місті — ідеальне місце для фотосесії. Дітище архітектора Нільсена виглядає просто нереально круто, особливо з нічним підсвічуванням.

Бонус: Насправді, їх декілька. Прямо під вежею є міні-скульптура самого легендарного архітектора. Поруч — купа цікавих інсталяцій, які ну дуже імпозантно виглядають на знімках.

І обов’язково зайдіть всередину. На третьому поверсі чекає столик Нільсена: надягаємо формений кашкет, накидаємо на плечі мундир і зображуємо задума.

Фінальний бонус: оглядовий майданчик з наикрутейший панорамою міста, яка чекає на верхньому поверсі.

3. 

азовинтекс

Зовсім поруч з Вежею у нас Драмтеатр. Фото навпроти Драму з голубами — класика жанру.

Бонуси: Театральний сквер, вiн же Мекка інстаграм-блогера.

Дивіться самі: мальовничий фонтан, круті інсталяції, саркофаг з розкопками. Взимку стане ще крутіше: до списку приєднаються головна ялинка міста, ілюмінація та ярмарок. А через дорогу — романтичні декорації Азовінтексу.

 

4. 

горсад

Міський сад. Крім очевидного — живої природи і панорамної площадки з видом на море з висоти пташиного польоту — тут маса шикарних місць для любителів селфі.

Бонуси: Підкова щастя, трон бажань, напис “Я Маріуполь” і романтичний місток. Є ще дуже стара шовковиця, майже трьохсотрічна — для любителів антикваріату.

 

5.

Маріуполь туристичне місто • Найiнстаграмнiшi мicця Марiуполя

 Інстаграммери постійно постять все, що їдять, а найкращі картинки виходять в кондитерських. У Маріуполі симпатичні тiстечка фотографують найчастіше в Happiness Home Bakery або в стильному інтер’єрі Mr Bean & Bowler Hat.

Бонус: очевидний. Смачний десерт і кава.
 

 

 

 

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять