Найкращі місця для рибного лову
Найкращі місця для рибного лову


Далеко не секрет, що рибна ловля – це одне з улюблених занять жителів Маріуполя. Це час відгородитися від щоденної суєти, посидіти з друзями, родиною, близькими і рідними, приготувати шашлики і весело провести час. Риболовля дає відчуття спокою і гармонії, адже в очікуванні клювання, ви відпочиваєте фізично і морально.

Наші краї славляться хорошими місцями для риболовлі, але особливою популярністю користується узбережжя Азовського моря, адже на відміну від річок і озер, сезон риболовлі на морі ніколи не закінчується. Прогулюючись по міському пляжу, ви завжди зможете побачити рибалок, що сидять в очікуванні свіжого улову. Бички, тарань, пеленгас і, навіть, осетрові водяться у водах Азов’я. Вибір великий і кожен рибалка зможе знайти собі рибу за смаком.

 

Великим попитом у рибалок користується берег біля річки Кальміус, який простягається від пр-т. Металургів до “Екстрім Парку”. Риболовля саме в цьому місці ідеально підходить для любителів зустрічати світанки і проводжати заходи сонця. Звідси ви не підете з порожніми руками, піскар або пеленгас точно потраплять вам на гачок!

Ще одне улюблене місце міських рибалок знаходиться в старій частині міста за вулицею Гаванною, на березі Азовського моря. Це відмінне місце для того, щоб завести нові знайомства, забути про проблеми щоденної суєти, і звичайно ж, отримати трофей у вигляді маленького товстолобика або навіть дзеркального коропа.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять