Cайт працює в тестовому режимі.
NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка
NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

За 20 км від Маріуполя на березі водойми розташовується комплекс відпочинку “NAVODE”, який надає послуги подобової оренди секторів з альтанками. Кожен сектор розрахований на 6-10 гостей, але є й варіанти для великих компаній з можливістю розміщення до 20 чи 70 осіб. Всього комплекс пропонує 17 секторів та будиночок рибака з власним двориком.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

У кожному секторі розташована альтанка, мангал, гойдалка, дитяча пісочниця та місток до водойми. В альтанках також є світло та розетки, в багатьох є краник з водою. Перевага будиночку рибака – наявність телевізора, чайника, холодильника, обігрівача та вентилятора. Між секторами знаходяться вбиральні. Добова оренда сектору кошуватиме від 200 до 1000 грн, залежно від формату та місткості:

– сектор без дерев та гойдалки – 200 грн/добу;
– стандартні сектори – 500 грн/добу;
– будиночок рибака – 750 грн/добу;
– сектор для великих компаній – 1000 грн/добу.

А ще на всій території є доступ до безкоштовного Wi-Fi.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Для комфортного відпочинку на місці гості можуть орендувати катамаран, придбати дрова для мангалу, решітку/шампури, рідину для розпалу, одноразовий посуд та освіжаючі напої. Ще є можливість відпочинку з собаками, якщо вони чемні та не будуть заважати відпочинку інших гостей. За правилами заїзд відбувається об 11-12:00 (індивідуально можна узгодити інший час за попереднім запитом), виїзд о 10:00. На сторінці “NAVODE” в Instagram є два відео з детальним роз’ясненням, як краще дістатися до комплексу з Маріуполя.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Додатково можна скористатися послугою рибалки, яка не входить у вартість оренди сектору для відпочинку. Можлива вона за дозволом адміністрації комплексу та в період відкритого рибацького сезону. У водоймі водиться щука, білий амур, окунь, короп та товстолоб. Вартість рибалки на території комплексу “NAVODE”:

– рибалка вдень (з 6:00 до 18:00) – 400 грн/з гостя
– добова рибалка (з 6:00 до 10:00) – 600 грн/з гостя

У вартість входить 3 кг виловленої риби, за кожен додатковий кілограм необхідно буде доплатити 100 грн.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Орендувати сектор для відпочинку, будиночок рибака чи домовитися про рибалку можна за записом без попередньої оплати.

Адреса: с. Зірка-2 (за смт. Старий Крим)

Телефон: +38 (097) 214-70-07

Instagram

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять