NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка
NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

За 20 км від Маріуполя на березі водойми розташовується комплекс відпочинку “NAVODE”, який надає послуги подобової оренди секторів з альтанками. Кожен сектор розрахований на 6-10 гостей, але є й варіанти для великих компаній з можливістю розміщення до 20 чи 70 осіб. Всього комплекс пропонує 17 секторів та будиночок рибака з власним двориком.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

У кожному секторі розташована альтанка, мангал, гойдалка, дитяча пісочниця та місток до водойми. В альтанках також є світло та розетки, в багатьох є краник з водою. Перевага будиночку рибака – наявність телевізора, чайника, холодильника, обігрівача та вентилятора. Між секторами знаходяться вбиральні. Добова оренда сектору кошуватиме від 200 до 1000 грн, залежно від формату та місткості:

– сектор без дерев та гойдалки – 200 грн/добу;
– стандартні сектори – 500 грн/добу;
– будиночок рибака – 750 грн/добу;
– сектор для великих компаній – 1000 грн/добу.

А ще на всій території є доступ до безкоштовного Wi-Fi.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Для комфортного відпочинку на місці гості можуть орендувати катамаран, придбати дрова для мангалу, решітку/шампури, рідину для розпалу, одноразовий посуд та освіжаючі напої. Ще є можливість відпочинку з собаками, якщо вони чемні та не будуть заважати відпочинку інших гостей. За правилами заїзд відбувається об 11-12:00 (індивідуально можна узгодити інший час за попереднім запитом), виїзд о 10:00. На сторінці “NAVODE” в Instagram є два відео з детальним роз’ясненням, як краще дістатися до комплексу з Маріуполя.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Додатково можна скористатися послугою рибалки, яка не входить у вартість оренди сектору для відпочинку. Можлива вона за дозволом адміністрації комплексу та в період відкритого рибацького сезону. У водоймі водиться щука, білий амур, окунь, короп та товстолоб. Вартість рибалки на території комплексу “NAVODE”:

– рибалка вдень (з 6:00 до 18:00) – 400 грн/з гостя
– добова рибалка (з 6:00 до 10:00) – 600 грн/з гостя

У вартість входить 3 кг виловленої риби, за кожен додатковий кілограм необхідно буде доплатити 100 грн.

Маріуполь туристичне місто • NAVODE. Відпочинок за містом та рибалка

Орендувати сектор для відпочинку, будиночок рибака чи домовитися про рибалку можна за записом без попередньої оплати.

Адреса: с. Зірка-2 (за смт. Старий Крим)

Телефон: +38 (097) 214-70-07

Instagram

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять