Cайт працює в тестовому режимі.
Новорічні вогники мрій 2021: Глава 2 Парк “Веселка”
Новорічні вогники мрій 2021: Глава 2 Парк "Веселка"

Навіть в зимовий період яскрава та різнокольорова «Веселка» не втратить ані крапельки власних барв. Навпаки, цього року передноворічний парк засяє по-новому! 

Казкова магія починається біля ялинки, навколо якої розмістять конуси, що мерехтять теплим світлом. Від самої верхівки ялинки до цих конусів простягнуться гірлянди.

І яка ж ялинка без подарунків? Саме вони роблять її такою сакральною та особливою. Цих подарунків вистачить на всіх, адже в них заховалися ярмаркові будиночки — виконані у сучасному стилі та декоровані ніби величезні подарункові пакунки.

Шлях до ялинки теж буде наповненим дивами. Уздовж центральної алеї парку встановлять трикутні арки. Відчути присутність магії тут можна буде просто пройшовши крізь трикутний тунель — він змінить ілюмінацію, щойно ви це зробите! 

Парк перетвориться на справжній казковий ліс. Тут у траві блукатимуть світлодіодні олені, а між дерев літатимуть зірки.

По всьому парку заховаються дванадцять бичків – символів Нового року. Кожен з них має індивідуальний дизайн, бо був вручну розписаний художницею Марією Тумановою.

Це місце ніби дихає магією! І вже зовсім скоро кожен житель та гість Маріуполя зможе це відчути. Святкові локації відкриються одночасно 19 грудня на День Святого Миколая.

І може саме ваша казка стане реальністю, коли ви загадаєте бажання у яскравій атмосфері свята.

Рекомендуємо також: