Осінній фотомаршрут  Лівобережним районом
Осінній фотомаршрут Лівобережним районом

Рухаючись далі, опинимося на Морському бульварі. Жовті алеї та тропи ведуть  до старих сходів, звідки відкривається дивовижний вид на море. Бульвар дивує насадженістю дерев та квітучою рослинністю. Додайте трішки фантазії, та зробіть загадкові фото серед мальовничих хащ. 

По бульвару Меотиди радимо пройти до проспекта Перемоги, а далі – до парку “Веселка” та Мультицентру. Багряна алея з обох боків прикрашена “золотими велетнями”, лавочками та трав’яними доріжками. Восени це нагадує барвистий тунель. Гарні фото вийдуть на фоні цієї природної краси та, звісно, у оновленому сквері. 

З Морського бульвару можна завернути на вулицю Володимирську. Тут вас огорне атмосфера старого міста: будинки середини минулого сторіччя, дорога вкрита бруківкою стануть яскравим фоном для осінньої фотокартки.

Завершити прогулянку та зустріти захід сонця радимо біля собору Архистратига Михаїла. Тут встановлено один з трьох пам’ятників митрополиту Ігнатію Маріупольському. Головним місцем для вдалих фото стане доглянута територіїя храму та оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові  морські пейзажі.  

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять