Палац культури “Молодіжний”
Палац культури "Молодіжний"


В одній з найбільш видних будівель міста, неповторною архітектурою якої можна тільки захоплюватися, розміщується серце молодіжної культури Маріуполя – ПК “Молодіжний”.

Будинок Томазо, 1898 року побудови, який старожили ще називають “зимовим палацом”, оповитий таємницями та легендами, що робить його ще більш цікавим для городян і туристів. На превеликий жаль, автор проекту архітектурного пам’ятника з усіма його особливостями (елегантний фасад, башточки з шатровими дахами, мереживна кам’яна в’язь, гратчасті балкони, дубові панелі, рельєфні стіни) залишився невідомим.

У 1910 році до корпусу готелю “Континенталь” на вулиці Харлампіївській була прибудована театральна частина, а також два фойє та технічні служби, що зараз помітно тільки по перепаду рівня підлоги при переході в зал для глядачів.

Крім готелю, в розкішному будинку розташовувалися в різні періоди часу ресторан, електротіпографія братів Гольдрін, штаб Начальника морських сил Чорного і Азовського морів, Палац праці, Центральний робочий кооператив (ЦЕРАБКООП) і клуб металургів.

Сам ДК “Молодіжний” був заснований у 2010 році і став центром молодіжних рухів і розвитку творчості. Основна ідея роботи Палацу культури полягає в організації дозвілля молоді 18-35 років. У стінах палацу проводяться такі заходи як благодійні концерти, фестивалі, художні виставки, конференції, семінари, брифінги, відкриті слухання.

Зараз на базі центру діють 10 колективів художньої самодіяльності та 11 аматорських об’єднань для учасників різного віку. Серед них: маріупольська школа класичної хореографії, балет-центр, народний театр “Театроманія”, дитяча театральна студія “Балаганчик”, колектив східного танцю “Шермель dance”, колектив сучасного танцю “Імпульс”, творча студія “Сучасна Україна”, вокальна група шоу-team “Емоджі”, аматорський колектив “Театр живих скульптур “Ла віта “, клуб корейського танцю” Royals “, рок-група” El deseo prinsipal “, маріупольський фотоклуб” Берег “, студія івентів” З нами 365 “та інші.

На території внутрішнього дворика також можна знайти одну з міні-скульптур архітектора Віктора Нільсена.

Дізнатися про всі заходи та новинах ПК “Молодіжний” можна дізнатися на офіційному сайті, сторінці Facebook або безпосередньо у палаці культури.

Телефони для довідок: (0629) 33-12-12, 067-9001725.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять