Піщаний пляж
Піщаний пляж

Піщаний пляж (чи “Піщанка”, як називають це місце мариупольці) – це родзинка міста Маріуполь. Адже найпрекрасніше в місті – це тепле Азовське море.

На цьому пляжі усе необхідне для прекрасного літнього проведення часу. Також на “Піщанці” немає нестачі в навісах, роздягальнях, лавицях і шезлонгах. Кожен, хто бажає, може насолодитися прекрасним дрібним піском і чистим Азовським морем. Тиха атмосфера відрізняє цей пляж від Центрального. Тут немає залізничних рейок, тому Ваш відпочинок не псуватиме постійне переміщення потягів.

Важливо, що на цьому пляжі відкривається прекрасний вид на торговий порт, тому можна довго спостерігати за морськими судами.

До речі, “Піщанка” розташована набагато далі, ніж Центральний пляж, але саме той факт, що вона знаходиться практично поза міським простором, робить цей шматочок пляжної смуги привабливішим для жителів і гостей міста.

Кожне літо цей дивовижний куточок міста відвідує величезну кількість місцевих жителів, для яких відпочинок на “Піщанці” став вже традицією. До того ж, пляж став місцем проведення найбільшого музичного фестивалю Маріуполя – MRPL.fest, який вже два роки підряд на три літні дні перетворює пляжний простір на динамічний музичний організм.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять