Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя
Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

Культура, спорт, історія, фестивальна атмосфера: цього вікенду лише один мінус – подій так багато, а часу лише 24 години на добу. Цих вихідних маріупольцям випадає можливість відвідати заходи на будь-який смак. Театральні вистави від іногородніх труп з усіх куточків України, колоритне свято національних традицій і культури, екстремальне ралі для прихильників швидкості та адреналіну, а також цікаві екскурсії для тих, хто любить історію та естетичне дозвілля. 

Театральний бум – iStage

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

У рамках масштабного проєкту “Маріуполь. Велика культурна столиця 2021” з 11 по 15 серпня в Центрі сучасного мистецтва “Готель Континенталь” будуть проходити театральні вистави від найпопулярніших сучасних театрів України. На жителів і гостей міста чекає 5 днів, 2 сцени, 8 вистав, дискусії, стрімінги, нетворкінг та лекції, що презентують спектр актуальних ідей, втілених у різних формах та форматах.

Розклад головних театральних подій на 12 – 15 серпня:
12/08 о 19:00
Незалежний театральний проєкт «Осінь на Плутоні», Львів
 13/08 о 19:30
«Одноклассники» від театру Віримо, Дніпро
14/08 о 16:30
«Клас» від Театру на лівому березі Дніпра, Київ
14/08 о 19:30
«Нові шрами» від Дикого театру, Київ
14/08 о 21:30
«Дванадцята ніч, або що захочете» від Франківського драмтеатру та команди Project W, Івано-Франківськ
15/08 о 19:00
«Страждання на Гончарівці» від Театру «Нєфть», Харків

Фестиваль “З країни в Україну”

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

«З країни в Україну» – це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, започаткований у 2014 році з метою допомогти місцевим громадам на Сході України наповнювати свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу. Наразі Фестиваль проходить у маленьких та великих містах України. Фестиваль мандрує населеними пунктами та привозить до клжного частинку української традиційної та сучасної культури, майстер-класи та лекції.
Цього року програма фестивалю охопить аж 5 локацій:
– Локація “Центральний простір”: фотовиставка, інфографіка про владу, контент про Фестиваль на великих екранах та прем’єра кліпів спецпроєкту «Натхнення Сходу»
 – Локація “Україна сучасна”: мобільна виставка від Музею науки, проєкт Science teens platform та PocketCityAR
 – Локація “Україна традиційна”: майстер-класи з народних ремесел та лекції від Українського інституту національної пам’яті
 – Локація “Україна змістовна”: включає майданчики «Фотонапрям», «Кінонапрям» та «Відкрита бібліотека»
 – Локація “Україна активна”: включає майданчики «Молодь та спорт», «Охорона здоров’я» та «Містечко громадських організацій»
Усі події будуть відбуватися на наступних локаціях: Площа Свободи (головна сцена), Театральна площа (денні активності), Парк Перемоги (Містечко Можливостей, Еко простір та інш.). Фестиваль триватиме з 14 до 15 серпня з 14:00 до 22:00.

Улюблені екскурсії

Культурно-туристичний центр “Вежа” запрошує на прогулянки вулицями сонячного Маріуполя і не тільки! Старовинні дворики, атмосфера минулих століть, вишукані маєтки та багато цікавих фактів з нашої богатої історії.

Залишаємо розклад нижче:

Четвер 12.08

10:00 піша екскурсія “Провулками історії” – Кондитерська Жозефа, маріупольські лікарні та гімназії, а також готелі та неймовірні старі домівки відомих маріупольців. Екскурсанти завжди відмічають, що цей маршрут дуууже атмосферний та затишний.

17:00 “Приховані пам’ятки Маріуполя” – один з найпопулярніших та найзагадковіших маршрутів, який не залишає байдужими ані гостей міста, ані тих, хто вже добре знайомий із Маріуполем.

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

П’ятниця 13.08

10:00 “Історична прогулянка” не просто так залишається топовою екскурсією серед усіх маршрутів. Естетично насичена, цікава та разом з тим легка, вона познайомить вас із основною та базовою частиною історії нашого міста. Чудово підходить для першого знайомства з історичним минулим Маріуполя. Улюблений вибір туристів та гостей міста.

17:00 – уже улюблена Морська прогулянка – відкриття цього сезону, цікава та емоційна подорож на катері Азовським узбережжям. Вона тільки про посмішки, емоції та бризки моря – гіди “Вежі” підготували для вас цікавезні факти з історії Азовського моря, маріупольських портів і міської набережної.

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

Субота 14.08

10:00 “Приховані пам’ятки Маріуполя”

17:00 “Прогулянка старими вуличками” – авторський маршрут, розроблений гідами “Вежі”, дійсно проникнений любов’ю до міста. І це особливе ставлення до історії Маріуполя точно відчує кожен екскурсант.

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

Неділя 15.08

10:00 пішохідна “Прогулянка з морозивом” – ще один хіт сезону, така собі невеличка гастроекскурсія. Ця прогулянка розпочнеться із куштування найпопулярнішого літнього смаколика – морозива, у ході екскурсії гості дізнаються цікаві факти про цей стародавній десерт, а маршрут проходитиме головною вулицею Маріуполя та Театральним сквером.

17:00 “Історична прогулянка”

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

Чемпіонат з ралі

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

14 та 15 серпня у Маріуполі проходить один з етапів Чемпіонату України з ралі. У 2020 році після 9-річної перерви, до Маріуполя нарешті повернулося велике ралі, що стало великою автоподією усієї Донеччини, отримавши найвищі оцінки від офіційних представників Автомобільної Федерації України та спортсменів зі всієї країни.

У суботу на нас очікує запекла боротьба учасників на спеціальній ділянці “Паралелька”, що є справжньою “перчинкою” чемпіонату. Змагання будуть тривати з 15:30 до 18:00 на старому аеродромі. Урочиста церемонія відкриття відбудеться з 19:00 до 20:00 на театральній площі.

У неділю, 15 серпня, другий змагальний день розпочнеться рано вранці в селищах Мелекіне та Кременівка. З 8:00 до 17:00 неймовірні екстремальні віражі, круті повороти, гучний рев і швидкість спортивних автомобілів даруватимуть глядачам незабутні емоції. З 18:00 до 19:00 на Театральній площі Маріуполя організатори та прихильники цього виду спорту будуть вітати переможців.

Фестиваль “Фарби холі”

Маріуполь туристичне місто • Плани на вихідні: цікаві заходи та події Маріуполя

15 серпня, у неділю, о 18:00 маріупольців знову запрошують на яскравий фестиваль “Фарби холі” на пляжі Піщаний. Минулого разу цей фестиваль проходив 20 червня, і ми знаємо, що не всі охочі змогли взяти участь. Тому у вас є всі шанси долучитися до яскравого фестивалю та підняти собі найстрій аж до кінця літа 2021!

Локація – Bar Bro (вул. Велика Морська, 42-45).

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять