Про проект

Сайт "Маріуполь Туристичний" -
інформаційно-пізнавальний проект, присвячений туризму і відпочинку в Маріуполі та Приазов'ї

Сайт був створений в рамках одного з проектів програми міні-грантів сприяння розвитку туризму Маріупольської міської ради. Реалізовано відділом туризму та промоції Маріупольської міської ради (зараз це ККП “m.EHUB”).

У 2021 році з’явилась оновлена версія сайту. 

Наша діяльність спрямована на створення єдиного інформаційного ресурсу в сфері туризму, що надає доступну і повну інформацію про туристичні можливості Маріуполя і Приазов’я.

Маріуполь – місто вражень і емоцій. Наша команда хоче підкреслити, що в місті відбувається багато подій, є яскраві заклади і комфортні місця для відпочинку. Тому на туристичному сайті ви можете дізнатися про найближчі події, знайти пам’ятки поблизу, дізнатися де зупинитися, де смачно поїсти і самостійно прогулятися по туристичному маршруту, а також співпрацювати з нами і запропонувати свій контент.

Сайт буде корисний і цікавий не тільки для гостей міста, а й для його жителів – кожен день місто змінюється, тож ми допоможемо Вам бути в курсі подій. Адже, Маріуполь – місто змін.

За усіма питаннями пишіть на ел. адресу mrpl.travel@gmail.com.

Комунальне комерційне підприємство m.EHUB було створено на основі Відділу туризму Маріупольської міської ради в лютому 2019 року. З тих пір воно стрімко розширюється та регулярно презентує нові масштабні ініціативи, які перетворюють місто на очах.

Цілі і завдання

Своєю метою m.EHUB бачить розвиток місцевої туристичної галузі, — у тому числі, завдяки загальноміським заходам, чия популярність зростає з кожним роком — створення нових туристичних магнітів, маршрутів і навігації, збереження історичної спадщини та культури Маріуполя, а також просування його бренду.

Один з найуспішніших на сьогоднішній день проектів m.EHUB — культурно-туристичний центр «Вежа», що розташувався в будівлі колишньої водонапірної вежі Нiльсена і став популярним завдяки регулярно виставкам, фестивалям та тематичним заходам, що тут регулярно проходять.

Юридична дреса

пр. Миру, 70, Марiуполь, 87500

E-mail

mrpl.travel@gmail.com

Телефон

097-618-40-85

Ми у соцмережах