Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі
Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі


Нещодавно у культурно-туристичному центрі Vezha пройшов пілотний запуск нової експозиції  «Кімната чуттів». Цей психологічний атракціон вже доволі відомий в інших країнах та на території України. Тепер пізнати себе та пірнути у цікавий експеримент своїх здібностей можна і в Маріуполі, у нашій загадковій Вежі. За підтримки громадського бюджету команда Культурно-туристичного центру адаптувала та втілила цей досвід у реальність.

Учасникам тестового формату проєкту випала можливість «протестувати» себе, зокрема дізнатися, як він буде поводитися у незвичних для нього обставинах, прислухатися до власних органів чуттів, зрозуміти, як сприймати оточуючий світ за умови обмеження можливостей.

Маріуполь туристичне місто • Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі

Під час заходу першопрохідцям стали особи різних вікових категорії та професії. Кожний етап «Кімнати чуттів» мав якусь свою «родзинку»: різноманітні та подекуди незвичайні тактильні відчуття, здібність вгадувати аромати або звуки.

Маріуполь туристичне місто • Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі

«Найскладніше, особисто для мене, було із закритими очима розпочати довіряти тій особі, яка проводить захід. Це був дуже цікавий досвід, адже раніше я ніколи такі експерименти над собою не ставила. Цікаво було вгадувати текстури та запахи, а ось зі звуками в мене вийшло не дуже J», – розповіла Афіна, участниця «Кімнати чуттів».

Маріуполь туристичне місто • Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі

Варто зазначити, що учасники незвичайної експозиції отримують не лише змогу взяти участь в експерименті з власними здібностями, але й дати відпочинок власним органам зору та слуху. Адже в наш мобільний та динамічний сучасний ритм життя не завжди вписується повний реклакс та відпочинок від гаджетів, звуків навколишнього світу.

Маріуполь туристичне місто • Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі

«Я так глибоко вникала у цей експеримент та так довго вивчала кожну локацію не просто так, я працюю з дітьми. Те що ви зробили, це дуже важливо – це надзвичайно корисний досвід і для дорослих, і для дітей. Адже «Кімната чуттів – це не просто гра, а це можливість більше дізнатись про інклюзивне виховання, та поставити себе на місце людини, яка не бачить або не чує не підгодини, а все життя. Бажаю вашому проєкту успіхів та досвіду», – ось такий теплий відгук ми отримали від учасниці Жанни.

«Кімната чуттів» відкриватиме свої двері для маріупольців щотижня. Дізнатися деталі та записатися можна у соцмережах Культурно-туристичного центру Вежа або за номером телефону – 0976184085.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять