Cайт працює в тестовому режимі.
Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі
Про відчуття у Кімнаті чуттів від Вежі


Нещодавно у культурно-туристичному центрі Vezha пройшов пілотний запуск нової експозиції  «Кімната чуттів». Цей психологічний атракціон вже доволі відомий в інших країнах та на території України. Тепер пізнати себе та пірнути у цікавий експеримент своїх здібностей можна і в Маріуполі, у нашій загадковій Вежі. За підтримки громадського бюджету команда Культурно-туристичного центру адаптувала та втілила цей досвід у реальність.

Учасникам тестового формату проєкту випала можливість «протестувати» себе, зокрема дізнатися, як він буде поводитися у незвичних для нього обставинах, прислухатися до власних органів чуттів, зрозуміти, як сприймати оточуючий світ за умови обмеження можливостей.

Під час заходу першопрохідцям стали особи різних вікових категорії та професії. Кожний етап «Кімнати чуттів» мав якусь свою «родзинку»: різноманітні та подекуди незвичайні тактильні відчуття, здібність вгадувати аромати або звуки.

«Найскладніше, особисто для мене, було із закритими очима розпочати довіряти тій особі, яка проводить захід. Це був дуже цікавий досвід, адже раніше я ніколи такі експерименти над собою не ставила. Цікаво було вгадувати текстури та запахи, а ось зі звуками в мене вийшло не дуже J», – розповіла Афіна, участниця «Кімнати чуттів».

Варто зазначити, що учасники незвичайної експозиції отримують не лише змогу взяти участь в експерименті з власними здібностями, але й дати відпочинок власним органам зору та слуху. Адже в наш мобільний та динамічний сучасний ритм життя не завжди вписується повний реклакс та відпочинок від гаджетів, звуків навколишнього світу.

«Я так глибоко вникала у цей експеримент та так довго вивчала кожну локацію не просто так, я працюю з дітьми. Те що ви зробили, це дуже важливо – це надзвичайно корисний досвід і для дорослих, і для дітей. Адже «Кімната чуттів – це не просто гра, а це можливість більше дізнатись про інклюзивне виховання, та поставити себе на місце людини, яка не бачить або не чує не підгодини, а все життя. Бажаю вашому проєкту успіхів та досвіду», – ось такий теплий відгук ми отримали від учасниці Жанни.

«Кімната чуттів» відкриватиме свої двері для маріупольців щотижня. Дізнатися деталі та записатися можна у соцмережах Культурно-туристичного центру Вежа або за номером телефону – 0976184085.

Рекомендуємо також: