Прогулянка Приморським парком. 3D маршрут
Прогулянка Приморським парком. 3D маршрут

Приморський парк пам’ятає гучні міські події, хлюпіт води у фонтані Посейдона і дитячий сміх, що лунає доріжками між безкраїх зелених насаджень.

Доглянутість найбільшого в місті парку площею понад 60 гектар розташованого між Приморським бульваром і проспектом Нахімова радує око кожного маріупольця.

Важко уявити, що колись земельна смуга на узвишші біля моря була порожньою і покритою дикою рослинністю.

Іменований спочатку парком 50-річчя Жовтня зелений рай був створений в 1968 році, свою звичну і рідну для багатьох назву отримав тільки 27 років по тому.

Довгий час територія залишалася незайманою, але в 2010 році Приморська районна адміністрація розпочала реконструкцію парку, коли вперше прямокутну зону насадження розділили на 4 різних сектора. Спочатку на території були висаджені клумби, відремонтована літня сцена, з’явилися нові лавочки та встановили антивандальні світильники. Пізніше був відремонтований фонтан, з’явилися фігури дельфіна і ще кілька персонажів. Тоді ж поблизу фонтану була встановлена ​​скульптура “Посейдон”. Її і зараз можна виявити там, де вона підноситься над штучною водоймою на трьох конях.

Не так давно на “фабриці кисню” з’явилися незвичайні для міста Насадження – сакури. У 2017 році була висаджена ціла алея екзотичного дерева, яка стала ще одним місцем для милування.

У місцевих жителів Приморський парк асоціюється з променадами, вечірньою прохолодою, свіжим бризом і релаксом. 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять