Reikartz
Reikartz


Історія компанії Reikartz, що володіє більш ніж 40 готелями в Україні та за її межами, почалася в 2003 році — завдяки групі бельгійських архітекторів на чолі з Франсуа Рейкарц. Зараз мережа об’єднує 5 брендів: Reikartz Hotels & Resorts, Reikartz Collection Hotel, Optima Hotel, Vita Park, Raziotel.

Маріупольський Reikartz приймає гостей з 2012 року і, за словами клієнтів, багато з яких стають його завсідниками, є одним з кращих готелів в місті. Клієнти люблять його за барвистий інтер’єр номерів (кожен поверх оформлений у власній кольоровій гамі), смачну європейську та українську кухню, швидкий сервіс і доброзичливий персонал.

Ще один безперечний бонус — розташування. Всього в 3 кілометрах від Reikartz — Приморський бульвар, а в 2,5 — головний міський парк. Залізничний вокзал знаходиться всього в 5 хвилинах на авто, до краєзнавчого музею разом та кращiх ресторанiв міста і зовсім рукою подати.

До послуг відвідувачів 60 номерів категорій «Стандарт», «Суперіор» та «Люкс». Вартість проживання включає сніданок, Wi-Fi, паркування при готелі.

Адреса: Вул. Георгіївська, 79, Маріуполь, 87500, Україна

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 062 959 58 00

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять