“Vintage”
"Vintage"

Зручне розташування, наявність відразу трьох різнопланових залів роблять ресторан “Vintage” популярним місцем відпочинку городян і туристів. На першому поверсі знаходиться класичний зал, де є велике меню, проходять концерти. А перед входом є невелика виставка вінтажних предметів, в у тому числі і фотозона-мотоцикл.

Маріуполь туристичне місто • "Vintage"

У цокольному поверсі розташовується боулінг, караоке-зал і клуб.

Маріуполь туристичне місто • "Vintage"

Маріуполь туристичне місто • "Vintage"

Vintage – крафтова пивоварня, відкритий хоспер і професійна коптильня. Тут варять власне авторське пиво і тут же його розливають. Також ресторан-пивоварня Vintage представляє вашій увазі стейки сухої витримки!

Сьогодні майже будь-яка яловичина, вироблена в світі, визріває в поліетиленовому пакеті. Однак цей метод залишає гострий металевий присмак, звичний для любителів м’яса. І тільки нещодавно люди отримали можливість знову насолоджуватися смаком м’яса сухого визрівання. Основною метою сухої витримки яловичини є руйнування м’язових волокон і посилення природного смаку м’яса без процесу маринування, що додає м’ясу смак маринаду.

Розважальний комплекс «Vintage» -це пивний ресторан, приватна броварня, Green terrace, зал караоке, банкетний зал місткістю до 125 чоловік, конференц зал, танцювальний party-bar та боулінг!

Маріуполь туристичне місто • "Vintage"

Адреса: проспект Будівельників 125Б
Телефон: +38 097-629-25-55

Facebook

Instagram

Сайт мережі

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять