Cайт працює в тестовому режимі.

Прогулянка на Segway

Сучасний світ впевнено крокує вперед і дуже важливо зловити ритм та не відставати. Тому, ми пропонуємо оригінальні екскурсії по центральній частині міста на Segway. Ці унікальні прогулянки на відміну від звичайних дозволять швидко ознайомитись з головними визначними пам’ятками міста.

Що таке Segway? – це сучасний екологічний транспорт, що набуває шаленої популярності. Якщо ви вперше вирішили спробувати прогулянку на Segway, екскурсоводи залюбки допоможуть вам освоїти цей транспорт. Segway дуже легкий та зручний у використанні, тож вже за 10 хвилин ви з легкістю зможете мандрувати містом. Також це найкраща альтернатива пішохідним екскурсіям, що займають довгий час, бо необхідно охопити багато цікавих об’єктів міста, з Segway ви зможете ознайомитись з історією міста за коротший час.

Екскурсовод під час прогулянки розповість вам цікаві факти з історії міста та допоможе поринути у світ історії. Маршрут прогулянки може бути різним, що обговорюється заздалегідь, але це переважно центральна частина міста, що насичена сучасними артоб’єктами та будівлями – представниками старої архітектури.
Поєднання архітектурних форм модерну та класицизму, дореволюційного міста з сучасними мозаїками та муралами – гігантами монументального мистецтва. Сталінський ампір та індустріальні мотиви в архітектурі – все це, та навіть більше чекає на вас під час прогулянки.

Театральний сквер – найпопулярніше місце відпочинку місцевих жителів. У 2018 році сквер було відреставровано, тож сьогодні це одне з найпопулярніших місць для яскравих фото. У самому центрі скверу розташовано сучасний співочий фонтан. Місце розташування фонтану обрано не випадково – саме тут більш ніж 100 років назад виник перший фонтан міста. Вода у фонтан поступала з Водонапірної Вежі, яка виникла у місті у 1910 році.

Сьогодні у Старій Водонапірній Вежі розташовано культурно – туристичний центр, де беруть початок усі екскурсійні маршрути містом, у тому числі й екскурсія на Segway. Тож запрошуємо самих активних та позитивних відвідати унікальну екскурсію та отримати незабутні враження.

Рекомендуємо також:

Гуляючи по пр. Миру

В адміністративному порядку Маріуполь довгий час підпорядковувався губернському місту, де …

Зникаючий Маріуполь

Прогулянка по Маріуполю історичному подекуди екстремальна та важкодоступна. Маріуполь історичний …