Cайт працює в тестовому режимі.
Руїни Синагоги
Руїни Синагоги


Руїни Синагоги серед інших архітектурних свідків історії є чи не найдавнішими. Орієнтовна дата зведення цієї будівлі – 1882 рік. Згідно деяких історичних відомостей, будинок належав міському купцю Антону Чабаненко. Саме в його маєтку розмістилася Синагога. На долю цієї будівлі випало багато випробувань. В роки радянської влади, коли усі культові споруди міста, як і всієї країни, знищувалися в рамках нової політики, будівля Синагоги вистояла, проте завершила свою діяльність. Спочатку вона була виділена під розміщення медичного училища, згодом – заочної школи.

Лише наприкінці ХХ століття, а саме у 1980-х роках було прийнято рішення про створенні на базі історичної будівлі картинної галереї, проте й ця ідея не була втілена у життя, оскільки взимку після аномально сильного снігопаду крівля будівлі була повністю зруйнована. Після цього колись видатна будівля перетворилася на руїни. Проте і зараз вони є живими свідками давньої історії нашого міста.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять