Що треба знати про диктант єдності
Що треба знати про диктант єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — щорічна акція до дня української мови та писемності, яку Українське радiо проводить з 2000 года.

Коли і куди приходити

Цього року радіодиктант писатимуть 8 листопада в 11 ранку. У Києві запрошені зберуться в читальному залі Національної бібліотеки Вернадського. У Маріуполі диктант проведуть в Палацi Культури «Український дім». Підтвердити свою присутність і забронювати місце за «партою» потрібно заздалегідь, відіславши на електронну адресу [email protected] заявку з кількістю учасників і особистими даними.

Якщо ви хочете написати диктант вдома або на затишному робочому місці, просто вмикайте радіо. О 11:20 текст диктанту зачитає в прямому ефірі Українського радіо автор підручників і відомий лінгвіст Авраменко. Трансляцію можна буде послухати на сайті або на сторінці в FB.

Я написав диктант, що далі?

Перевірити диктант зможете буквально відразу. З 11:45 до 12:00 скан, фото або скріншот вашої роботи можна вислати на електронну адресу УР, відправити в повідомленні на сторінці FB або Viber (097-107-107-9). Не забудьте вказати зворотну адресу.

Я вже писав диктант, навіщо мені це робити ще раз?

По-перше, це кльовий спосіб відсвяткувати День української мови та літератури. По-друге, в цьому році в нього включили нові правила правопису. По-третє, є шанс отримати приз — якщо, звичайно, напишете без жодної помилки.

О 12:00 Олександр Авраменко проведе роботу над помилками. Успіхів!
 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять