Школяри проведуть у “Вежі” унікальні екскурсії англійською та грецькою
Школяри проведуть у "Вежі" унікальні екскурсії англійською та грецькою

4 грудня у «Вежі» пройдуть унікальні екскурсії в рамках проєкту I am Proud of Mariupol, організовані 10-класниками з місцевих шкіл. Тема — історія міста та відомої водонапірної вежі, але найцікавіше тут — несподіваний філологічний поворот. Екскурсії пройдуть англійською та грецькою мовами.

Ми вже поспілкувалися з організаторами, а зараз розповідаємо у двох словах: що потрібно знати.

Маріуполь туристичне місто • Школяри проведуть у "Вежі" унікальні екскурсії англійською та грецькою

У чому взагалі суть?

Однокласники, за плечима у яких ретельна підготовка і репетиції в «Вежі», під керівництвом своїх викладачів грецької та англійської мови, приготували для аудиторії насичену культурно-освітню програму. На гостей чекає захопливий екскурс в історію міста, Вежі й життя відомого архітектора Нільсена. Як приємний бонус — театральні скетчі та, звісно, можливість перевірити свої навички поліглота.

Чому це важливо?

Це буквально перша екскурсія у своєму роді. У «Вежі» ще жодного разу не розповідали про історію Маріуполя грецькою, хоча на це є всі причини: греки Приазов’я є третьою за чисельністю етнічною групою в області та живуть тут вже понад трьох століть.

До речі, для багатьох школярів екскурсії означають не менше, ніж для носіїв мови. Як відзначають організатори, грецьку викладають сотням дітей як другу іноземну вже 6 років — в тому числі волонтери та фахівці з Греції.

Маріуполь туристичне місто • Школяри проведуть у "Вежі" унікальні екскурсії англійською та грецькою

Коли й де?

Початок о 11:00 у туристичному центрі «Вежа». На жаль, дебютні екскурсії призначені тільки для школярів 1 будуть закритими — але, сподіваємося, це не надовго. За словами організаторів, у них великі плани на майбутнє та нові проєкти.

Як розповіла одна з організаторів, — Олена Корольова, котра викладає грецьку в школі 47 — вона сподівається, що новаторські екскурсії не тільки увійдуть у звичку, але й допоможуть у збереженні діалектів місцевих громад, на кшталт румейської та урумської. Це точно буде цікаво.

Καλή τύχη, друзі!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять