Сирна екскурсія до Годунова, як це було (фотозвіт)
Сирна екскурсія до Годунова, як це було (фотозвіт)

Сирів багато не буває – вирішили ми і відправились на екскурсію разом з Сироварнею на Миколаївській та сирним бутиком Godunof. Прогулялися старовинним центром міста Марії, побачили процесс та тонкощі сироваріння. Готували бринзу, а потім її куштували.

Дізналися як виглядає натуральний лавандовий сир, чим краще закушувати певні сорти і чим запивати. Так, так, на сирній екскурсії ми, як справжні гурмани пили вино і їли сири. А як же по-іншому? 

Хоча ні, спочатку ми трошки їх варили, а потім розпитували сировара зі стажем про його справу життя. Було смачно, атмосферно та дуже цікаво.

Після прогулянок історичними місцями Маріуполя, смачна гастрономічна екскурсія завершилась дегустацією. Наші екскурсанти навчилися відрізняти смак та сорти крафтових сирів і спробували сирних смаколиків.

 

 

Дякуємо всім відвідувачам сирної екскурсії за подорож з нами, а чудовій родині Годунов за теплий прийом!

Наступний гастротур відбудеться вже 17 листопада. На вас чекають легенди вулиць та домівок старого Маріуполя і справжні купецькі страви за рецептами минулого сторіччя. Пригощає таверна легенд “Натан Рябінкінъ” .

 

 

На прохання маріупольців, гастрономічні екскурсії плануємо проводити частiше. Запис та інформація за телефоном 097 618 40 85

 

 

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять