Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя
Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя


Гастрономічні екскурсії стають все більш та більш популярними у всьому світі. Це чудовий досвід познайомитись з країною або містом через призму місцевої кухні або популярними сезонними блюдами. Розповідаємо Вам про гастроекскурсії нашого міста, записатись на які можна завітавши до культурно-туристичного центру Vezha (вул. Архітектора Нільсена, 34).

 

Сирна екскурсія

Маріуполь туристичне місто • Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя

Екскурсія разом із Сироварнею на Миколаївський та Сирним бутиком Godunof порадує і прихильників сиру, і фанатів історії Маріуполя. Тільки у складі екскурсії можна потрапити у серце крафтового сироваріння. Засновники з любов’ю до архітектурної спадщини рідного міста перетворили цокольний поверх старовинної будівлі під сирний цех. Цегляна кладка товстенних стін сироварні зберігає таємниці столітнього минулого та відтворює атмосферу купецьких лавок та мануфактур. Саме тут ви зможете дізнатися про те, коли виник сир та скільки існує видів цього молочного делікатесу. Бонус – занурення у світ сироваріння, адже професійна команда створить разом з вами бринзу. Приємним завершенням сирної екскурсії стане щедра дегустація.  Розмаїття молодих та витриманих сирів найкраще смакує з келихом вина або соку, а до авторських страв й десертів з сиру вам запропонують чай зі справжнього самовару.

Маріуполь туристичне місто • Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя

 

Прогулянка з морозивом

Маріуполь туристичне місто • Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя

Легка та солодка екскурсія самісіньким центром міста, під час якої можна помилуватися архітектурними краєвидами міста та дізнатися новими фактами про відомі об’єкти міста Марії. Першою локацією екскурсії є кав’ярня Mr. Bean & Bowler hat, що розташовується в будинку ХІХ ст, в якій до революції 1917-го знаходилась легендарна кондитерська Жозефа. У закладі французського майстра можна було скуштувати як традиційні пряники, так і щербети або пахлава. Свою «солодку та смачну» функцію будова несе вже багато років, адже останні 20 років там завжди функціонували кав’ярні. До речі, фактами про найпопулярніший прохолодний десерт літа також поділимось. Ця екскурсія проходить щотижня, тож чекаємо на Вас, поки що літо не скінчилося.

 

Пікнік із Вежею

Маріуполь туристичне місто • Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя

 Для юних та допитливих фанатів історії ми підготували Пікнік із командою Вежи. Де стояв храм Марії Магдалини, скільки всього скульптурок Нільсена в Маріуполі, хто такий Абраам Трегубов? Все це можна дізнатись під час цієї екскурсії.  Легка 30-хвилинна прогулянка Театральним кільцем, під час якої ми порівнюємо старі фотографії з сучасними будовами. Потім сам пікнік у затишній локації з сезонними смаколиками. Приємним завершенням стануть інтерактивні ігри на закріплення краєзнавчого матеріалу та креативні розваги. Рекомендований вік юного екскурсанта – 8+.

 

Прогулянка з лимонадом

Маріуполь туристичне місто • Смачно та пізнавально: нетипові екскурсії Маріуполя

Новий літній маршрут «Прогулянка до серця міста» не тільки познайомить вас із архітектурним та  надбанням Маріуполя, будинками ХІХ та ХХ століття, стилістикою модерну… але розкриє секрет, де знаходилось «сердце» – центр дореволюційного Маріуполя. Ця прогулянка була створена для справжніх естетів, бо цей маршрут містить найвищу концентрацію прекрасних об’єктів! Приємним освіжаючим компліментом стане лимонад в одній із точок маршруту – історичній таверні з легендами «Натан Рябінкін». Фішка цього гастрономічного закладу – історичний інтер’єр. Потрапивши туди, вам здається, що час повернувся назад і ви потрапили в іншу епоху. Кожна деталь інтер’єру має свою захопливу історію, а сам компекс будов Натана Рябінкіна місту «подарував» найвідоміший архітектор міста – Віктор Нільсен.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять