Стрільба з лука
Стрільба з лука


Багато хто в дитинстві мріяв відчути себе в ролі Робін Гуда і пізнати радість точного попадання в ціль. У хід йшли дитячі луки з присосками і підручні матеріали. Зараз кожен бажаючий може з легкістю втілити свою мрію в реальність і віддатися захопленню дитинства.

У Маріуполі таку можливість надає Донецька обласна федерація стрільби з лука, яка через 40 років відродилася і активно функціонує. Федерації є чим похвалитися, адже за останні роки її учасники перемогли не в одному змаганні, а звання кандидата в майстри спорту отримали більше десятка юних (і не тільки) лучників.

Для тих, хто вважає стрільбу з лука розвагою і відмінним способом цікаво провести вільний час, діє тир, де крім лука можна постріляти ще й з арбалета. Послуга платна – 30 грн за 10 пострілів.

Тим же, хто давно тяжіє до стрілецького мистецтва, сподобається можливість відвідування безкоштовного пробного тренування з інструктором і будь-яким видом лука: традиційним, олімпійським або ж блоковим. Після цього є можливість стати членом федерації і продовжити заняття. У такому випадку потрібно буде оплатити членський внесок у розмірі 350 грн на місяць, що дасть можливість відвідати 8 повноцінних тренувань протягом місяця.

Від інших видів спорту і активного відпочинку стрільбу з лука відрізняє відсутність будь-яких обмежень для потенційних стрілків. Потрапити в ціль може кожен, фізичні дані ніяк не впливають. Чітких вікових обмежень теж немає, братися за лук можуть як діти від 6 років, так і люди похилого віку. Починати ніколи не пізно!

Інструктори Донецької обласної федерації стрільби з лука працюють також і з інвалідами різних груп. Ні сколіоз, ні недолік зору не завадять постріляти, адже сучасні луки допомагають подолати бар’єри і подарувати радість в кожному випадку

Надається можливість проведення тренувань зі стрільби на свіжому повітрі.

Адреса: вулиця Кронштадтськая, 11А (ДЮСШ № 2).

Телефон: +38 (098) 598 07 20.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять