Топ-5 | Де знайти книгу в Маріуполі
Топ-5 | Де знайти книгу в Маріуполі

Якщо ви якраз шукали подарункове видання «Таємничого острова» або «Мобі Діка», то вам сюди. Якщо чекаєте на останню книгу про Джека Річера (хоча мій вибір — трилогія про Біла Ходжесса), то вам теж сюди. Якщо хочете оновити свою колекцію Лавкрафта — знову ж таки сюди. Самий надiйний варіант для будь-якого маріупольського книголюба або того, хто шукає для нього подарунок.

Адреса: Маріуполь, вул. Митрополитська, 51

Офіційний сайт

За книгами українською — Клуб сімейного дозвілля

Від Бронте та Ремарка до Кiза та Паланика; асортимент книг в українському перекладі вражає. І до речі, тут відмінний вибір публіцистики. Наш фаворит: «В оточенні ідіотів» Т. Еріксона.

Де: Маріуполь, пр-т Металургів, б. 53 (ТЦ «Браво», цокольний поверх)

Офіційний сайт

За графічними романами і коміксами — Grooot Shop

Якщо захотілося відпочити від багатотомних саг, чому ми б не розслабитися, занурившись в світ супергероїв DC або Marvel? А куди ще за ними йти, якщо не в перший магазин коміксів у Маріуполі? Готем-сіті дякує вас за службу.

Де: Маріуполь, Театральний сквер, зліва від Драмтеатру

За ностальгією і тишею читального залу — Центральна міська бібліотека ім. Короленка

Є якась особлива магія у тому, щоб влаштуватися в одному з куточків бібліотеки разом з захоплюючою книгою — і це місце підійде ідеально. Бібліотека відкрилася ще в 1904 році i з тих пір нараховуює десятки тисяч найменувань для читачів різного віку. Асортимент поповнюється регулярно.

Де: Маріуполь, пр. Миру, 93-б

Офіційний сайт

За новими враженнями — Open Book

28 вересня в Маріуполі стартує перший в історії міста книжковий фестиваль: попереду презентації, зустрічі з авторами, знайомства з українськими видавництвами і величезний вибір літератури. Якщо шукаєте книгу своєї мрії, але звичайний похід в магазин — пройдений етап, то саме час вiдчути на фестивалі нові високохудожні відчуття.

Де: Алея напроти водонапірної вежі

Коли: з 11:00, 28 вересня, до 14:00, 29 вересня

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять