Cайт працює в тестовому режимі.
 Топ-6 проєктів, які здивують Маріуполь у 2020-му
 Топ-6 проєктів, які здивують Маріуполь у 2020-му

Комісія програми «Громадський бюджет» вибрала проєкти, які отримають міні-гранти. Ми розповімо про 6 ідей, які допоможуть перетворити Маріуполь в найцікавіший туристичний напрямок.

3-D туристичні маршрути

5 нових віртуальних екскурсій, які за допомогою новітніх технологій і світових проєкцій відтворять вигляд історичного Маріуполя. Ми отримаємо унікальну можливість перенестися в часі в старе купецьке місто і промисловий центр Приазов’я. 

Екскурсії на сігвеях

Ультрасучасна екскурсія оновленим центром міста на швидких і маневрових сігвеях вже пройшла тест-драйв на Дні міста. Навесні цей проєкт увійде у постійну розважальну програму.

Таємничі історії Маріуполя

Тут обійдемося без спойлерів.
Гаразд, маленька підказка: це буде екскурсія, яка дозволить поглянути на знайомі вулиці рідного міста із зовсім несподіваного боку — і деякі таємниці Маріуполя нам вдасться розгадати

Фестиваль вина і сиру

Влітку обіцяють дуже смачний фестиваль. Місцеві українські винороби та сировари влаштують мега-дегустацію, а запрошені сомельє з експертами проведуть лекції та допоможуть розібратися в найдрібніших нюансах винно-сирного питання.

Перехрестя епох

Фестиваль тісно пов’язаний з історією Приазов’я, але замість нудних уроків про феодально-кріпосне право — лицарські турніри, історичні реконструкції життя кочівників, ремісників і воїнів. 

Мобільна експозиція “Кімната почуттів”

Більшість сприймає світ як 3D-кіно. Ми одночасно чуємо звуки, бачимо зображення, відчуваємо запахи, тактильні рецептори доповнюють загальну картинку. А якщо вимкнути в цьому кінотеатрі світло і вивчати кожне почуття окремо?

Інтерактивну мобільну експозицію, яка допоможе розібратися у своїх почуттях, представлять на суд жителів і гостей міста у 2020 році.

 

Рекомендуємо також: