ТРЦ Порт City
ТРЦ Порт City


ТРЦ «Порт City» працює в Маріуполі з 2013 року. У комплексі — два поверхи, десятки магазинів, багатий вибір ресторанів і кафе, якi зручно розташувалися під рукою у відвідувача банк, турагентство — і навіть вражаючий своїми масштабами надсучасний кінотеатр Multiplex.

На першому поверсі облаштувалася одна з наймасштабніших точок мережі супермаркетів «Дзеркальний», розташувалися магазини провідних брендів модного одягу і косметики, всіма улюблена «Сoffeelaktika» (де, мабуть, кращий асортимент кавових машин і напоїв в місті), піцерія «Mafia», Master Zoo — з найбільшим вибором товаром для тварин у місті, а також точки головних українських мереж, що спеціалізуються на побутової та електронної техніки.

Другий поверх куди більше підходить для насиченого сімейного уїк-енду, ніж для буднього шопінгу: розважальний центр Smile Park і боулінг-центр Bambey, закусочні, нiби то створенi, щоб набратися сил перед походом до місцевого квест-рум або Lazertag — і, звичайно, Multiplex , де можна насолодитися останніми новинками кіно.

Адрес: м. Маріуполь, Донецька.обл., Запорізьке шосе, 2

Телефон: +38 (0629) 41 91 41

Час праццi: 10—21.00 (пн-пт), 10.00—22.00 (сб-нд)

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять