У Бібліотеці Короленка відкривається виставка традиційних українських хусток
У Бібліотеці Короленка відкривається виставка традиційних українських хусток

Хустка для українки раніше була реально незамінною річчю — практично ID-картою. Спосіб, яким хустка була пов’язана, говорив про сімейний стан, матеріал та якість — про місце в харчовому ланцюжку й на соціальних сходах, колір та розфарбування чітко вказували на вік жінки та географічно визначали місце проживання більш коректно ніж google map. 

Сьогодні ми носимо хустки відомих модних будинків та місцевих рукодільниць, не замислюючись про їхнє значення. Але, як і раніше, хустки можуть багато розповісти про своїх власників. 

17 грудня в Маріуполі відкриється унікальна виставка в Бібліотеці Короленка на Грецькій 43. Приватна колекція традиційних українських хусток та їх сучасних аналогів з’явилася завдяки двом маріупольчанкам — Ользі Фесенко та Катерині Цібатовій. Жінки багато років збирали свою колекцію хусток та знають, як додати частинку українського фольклору в казуальний стиль.

На урочистому відкритті виставки окрім самих хусток та цікавих фактів про них, студенти музичної школи співатимуть українські пісні, а профі в зав’язуванні хустки неймовірною кількістю способів поділяться досвідом з тими, хто прийде зі своїм експонатом. Довідки за номером 0965570460.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять