У Марiуполi з’явився новий мурал. Ми вже його бачили — i вам теж слiд
У Марiуполi з'явився новий мурал. Ми вже його бачили — i вам теж слiд


На цьому тижнi група художників закінчила проект по створенню муралiв-туристичних магнітів в Маріуполі, який стартував ще в 2018 роцi в рамках програми «Громадський бюджет».

Перша робота з’явилася на будівлі за адресою проспект Миру, 60, ще в середині вересня: виконаний в блідо-блакитних тонах мурал «Оптиміст» зображував людину, яка піднімалася по сходах в небо і зникала у хмарах. Минулого тижня завершилася робота над другим стріт-артом: супрематістскім проектом, який займає 40 квадратних метрів і розташувався в маріупольському парку Лукомор’я (прямо за місцевою хатинкою на курячих ніжках).

Маріуполь туристичне місто • У Марiуполi з'явився новий мурал. Ми вже його бачили — i вам теж слiд

До речi, ми вже були там і насолоджувалися барвистою абстракцією, яка сховалася серед пушкінських героїв, поблизу. Як і «Оптиміст» вона була створена маріупольським художником Олександром Писарчуком — проте кардинально відрізняється від попередника по стилю і кольоровій гамі.

За словами Олександра, на створення муралу знадобилося два днi. На вiдмiну вiд «Оптимiста» це був у бiльшiй мiрi волонтерский проект — i тому не настiльки масштабний, але все одно вражаючий. Вийшло ну дуже стильно і яскраво.

Зараз Писарчук не робить особливих планiв на майбутнє, але сподiвається змiнювати Марiуполь за допомогою мистецства i далi: може навiть органiзувати тематичний арт-фестиваль.

Стріт-арт розташовується за адресою Проспект Миру, 107. Яскраву пляму помічаєш відразу, так що мимо ви точно не пройдете.

фото: Анастасiя Бельска

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять