Uber у Маріуполі. Нова служба таксі
Uber у Маріуполі. Нова служба таксі

Сьогодні багато маріупольців отримали СМС повідомлення із запрошенням скористатися послугою нового таксі: міжнародна компанія Uber оголосила про запуск свого сервісу в Маріуполі.

Відтепер жителі та гості міста зможуть скористатися доступним сервісом UberX. Ціни на поїздки починаються від 30 гривень. Першу поїздку містом жителі і гості Маріуполя зможуть здійснити зі знижкою 80% за промокодом UBERMARIUPOL.  Промокод діє до 12 квітня.

Щоб скористатися всіма перевагами поїздок Uber, треба завантажити зручний додаток. Він дозволяє відслідковувати маршрут в режимі реального часу, бачити рейтинг водіїв та повідомити про будь-які ситуації в службу підтримки клієнтів.

Крім того, технологія Uber дозволяє підвищити безпеку та комфорт до, під час і після здійснення поїздки завдяки відбору водіїв. Водії, які не дотримуються ліміту швидкості, після поїздки отримують попередження в додатку. Крім цього, всі водії повинні підтвердити, що вони регулярно проводять дезінфекцію свого автомобіля та наявність дезинфікуючого засобу для рук.

Маріуполь став дев’ятим містом України, куди зайшла американська міжнародна компанія.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять