В Маріуполі створили екскурсію по Вежі мовою жестів 
В Маріуполі створили екскурсію по Вежі мовою жестів 

Культурно-туристичний центр “Вежа” презентував проект відеоекскурсії для людей з порушеннями слуху. Віртуальна подорож історичною будівлею Маріуполя супроводжується сурдоперекладом. Мовою жестів історію Вежі розповіла сурдоперекладачка Анастасія Чалая з громадської організації “Звук тиші”. 

“Тепер Вежа стала ще ближче. Кожен може не виходячи з дому дізнатись більше про символ Маріуполя. — кажуть в адмiнiстрацiї центру — В відео розповідається історія будівництва Вежі, віхи її історії, а також теперішнє значення як культурно-туристичного центру. Це важливо, щоб історію нашого міста дізналися більше людей, і для сприйняття інформації не було перешкод”.

До цього у Вежі ГО “Звук тиші” проводила курси жестової мови, які відвідало більше 20 охочих. 

Створення екскурсії стало можливим завдяки відвідувачам культурно-туристичного центру. Ще навесні у  Вежі оголосили збір коштів на створення серії інклюзивних екскурсій. Відео — лише перша ластівка цього проекту. Зараз готується анонс ще однієї новинки у Вежі.
 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять