Veterano Pizza
Veterano Pizza

Veterano Pizza – це частина великої родини Veterano Group.

У Маріуполі уже відкрито сім кав’ярень Veterano у різних районах містах, а віднедавна працює і повноцінна піцерія!

У меню не лише 20 видів піци на будь-який смак, але й салати, сендвічі, напої та великий вибір десертів! У піцерії запевняють, що по-справжньому схиблені на якості інгредієнтів, тож італійські традиції поєднуються лише з найкращими українськими продуктами.

Маріуполь туристичне місто • Veterano Pizza

Особливої уваги потребує і інтер’єр закладу – він відкритий на першому поверсі західного будинку зі шпилем, і всередині на стелі збереглася унікальна ліпнина 50х років.

Маріуполь туристичне місто • Veterano Pizza

Піцерію прикрашають дві неймовірні картини, створені художницею Оленою Ліберті із Києва, для якої Маріуполь став другим домом і джерелом творчого натхнення.

Маріуполь туристичне місто • Veterano Pizza

На сайті також є опція “підвішена піца”. Мережа Veterano підтримує тих, хто цілодобово захищає наш мир і спокій – військових, медиків, рятувальників і поліцейських. Тож можна зробити щось приємне і для них – а що може бути приємнішим за несподівану гарячу піцу? Обирайте смак, кількість, сплачуйте замовлення, а доставку адресатам піцерія бере на себе!

Маріуполь туристичне місто • Veterano Pizza

Окрім того, діють різноманітні акційні пропозиції, як на замовлення у закладі, так і на доставку.

Доставка і самовивіз працюють цілодобово.

Адреса: вулиця Куїнджі 48

Час роботи: 10:00-22:00

Сторінка в інстаграм

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять