“Вежа” розробила “поштовий” екскурсійний маршрут містом.
"Вежа" розробила "поштовий" екскурсійний маршрут містом.


9 липня 1808 року у Маріуполі з’явилось перше поштове управління. На честь цієї дати у “Вежі” розробили не тільки тематичну пішохідну екскурсію.

Культурно-туристичний центр випустив колекційні поштові марки до 110-ї річниці з дня народження “Вежі”. На них зображена старовинна будівля в різні пори своєї історії з 1910 до 2020 року. Блок містить 9 марок номіналом 9 грн. За ці гроші можна надіслати звичайного листа Україною (але ми не радимо цього робити))). Ювілейна серія лімітована та буде цікава філателістам міста.

Поштову тему продовжують сувенірні дерев’яні листівки. Відвідувачам будь-якого віку буде цікаво зібрати 3D фігурку із зображенням вежі. Придбати можна у сувенірній лавці.

До речі, нова поштова екскурсія стартує з 10 липня. Маршрут прогулянки проходить центром Маріуполя і охоплює понад 10 локацій. Всі вони пов’язані з маріупольською поштою і першими друкованими виданнями.

Екскурсоводи відкриють вам якщо не таємниці листувань, то поштову та маркову історію міста обов‘язково! Пропонують поринути до світу листувань, зрозуміти мову листів та марок, дізнатися про місця їх обробки та відправки.

У групи на екскурсію будуть набирати 7 осіб. це обумовлено карантинними нормами.

🧳Для запису на екскурсії та детальною інформацією пишіть у ⁣повідомлення Вежа – Vezha Creative Space або телефонуйте за номером телефону 097 618 40 85.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять