Відкриття головної красуні міста Марії ?
Відкриття головної красуні міста Марії ?

19 грудня опівночі всі маріупольські ялинки запалили вогники мрій. Найяскравіша серед всіх – 14-метрова головна зимова красуня міста Марії. Цього року вона особлива! Чарівно мерехтять десятки тисяч ліхтариків, перетворюючи Театральну площу та все навкруги у казку. Неможливо надивитися на святкове вбрання Театрального скверу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місто перетворилось на дитячу зимову казку, яка дарує городянам святковий настрій.  У сквері багато фотозон та новорічних прикрас, які заворожують погляд. 

 

 

 

 

 

Ділимось неймовірно чарівним відео. Але це варто побачити на власні очі!

 

Головна ялинка Маріуполя 2021

Один, два, три – Ялиночко, гори! 19 грудня опівночі всі маріупольські ялинки запалили вогники мрій. Найяскравіша серед всіх – 14-метрова головна зимова красуня міста Марії. Цього року вона особлива! Чарівно мерехтять десятки тисяч ліхтариків, перетворюючи Театральну площу та все навкруги у казку. Ділимось неймовірно чарівним відео. Але це варто побачити на власні очі! #Маріуполь #ТутВарто святкувати

Posted by Маріуполь – туристичне місто on Saturday, December 19, 2020

 

Нехай здійсняться всі ваші мрії!

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять