Вистава фантасмагорія «Другий шанс»
Вистава фантасмагорія «Другий шанс»


Чи вірите ви в зумовленість життя, що всі події на нашому шляху відбуваються не просто так? Що зустрічі з людьми заздалегідь визначені, тому відбуваються вони саме тоді, коли ми стоїмо без сил в глухому куті і не знаємо, куди йти далі? І тоді фатум дає нам можливість усвідомити свої попередні помилки і почати змінюватися, ставати краще! Або ви прихильник теорії, що в житті все просто йде своєю чергою? Якими б не були Ваші переконання, прийти на новий спектакль, прем’єра якого відбудеться 28 і 29 листопада, обов’язково варто! Вас чекає фантасмагорія на одну дію, яка відкриє внутрішній світ людини і змусить відмовитися від початкових упереджень.

Вистава йде російською мовою.

Замовлення квитків за телефоном – 098 765 44 97.

Де: пр. Металургів, 52 (Маріупольська камерна філармонія, вхід з торця будівлі). Покази пройдуть з дотриманням всіх карантинних норм.

В зв’язку з введенням карантину вихідного дня, дати проведення вистав змінюються!

Придбані квитки зберігають свою дійсність. Якщо нові дати вам не підходять, то ви можете обміняти квиток за номером: 0987654497 (+ Viber).

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять