Вистава “Голос тихої безодні”
Вистава "Голос тихої безодні"


До дня пам’яті жертв голодоморів. Ексклюзивний показ містичного трилера “Голос тихої безодні” 

Спектакль-Дипломант 50-го Всеукраїнського театрального свята “Вересневіві Самоцвіти” та ІІ Міжнародного фестивалю ” SCENA FEST”

Отже, 28 листопада о 15.00 за адресою: Маріуполь, ул.Харлампіївська,17. Кількість місць – обмежена. Бронювання місць за тел. 097 004 2525.

Унікальна п’єса сучасного українського драматурга Неди Нежданої – реальна історія штучних Голодоморів в Україні 30-х років-в переплетенні з фантастикою. Звичайна сільська дівчина може читати думки, розмовляти без слів, передбачати майбутнє і спілкуватися з духами.
Але головне – вона, як їй здається, може літати. Щоправда, не вміє, і тому весь час намагається зрозуміти, які повинні скластися умови, щоб вона могла полетіти звідси. Назавжди. 
Хлопець, якого вона любить служить комуністичній ідеї.
Він брав участь у розстрілі її батька. Але вона й досі його кохає і мучиться від несумісності. Вона замислюється про існування вищих сил, і про те, чи є її вина в тому, що відбувається.
Хлопець дає їй мішок зерна, щоб врятувати матір і молодших дітей. Однак мати вмирає від горя і голоду… Вона зустрічає Вовка…І тут вона відчуває, що може злетіти.
Маріуполь туристичне місто • Вистава "Голос тихої безодні"

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять