Виставка “Квантова заплутанність”
Виставка "Квантова заплутанність"


У Центрі сучасного мистецтва і культури ім.Куїнджі ,відкрилася персональна виставка відомого художника Валерія Крамаренко «Quantum Entanglement» («Квантова заплутаність»).
На виставці представлені роботи з декількох проектів, над якими автор працював останні кілька років.

«Мене цікавить – що є наш Всесвіт. Яке місце людини в навколишньому всесвіті. Навіщо ми в цьому світі. Як можна відчути, усвідомити іманентну присутність Творця. Яким чином останні сучасні дослідження глибокого космосу і нескінченно малих субатомних величин можуть наблизити нас до розуміння сутності Буття. Як зі зміною соціальних і технологічних умов людського соціуму змінюється загальнолюдська ментальність. Яким чином людство зберігає гуманістичні взаємини протягом тисячоліть. Моя робота це дослідження можливості заглянути трансцендентальним способом за ту грань, яка знаходиться поза межами наукового досвіду людства. Спираючись, на останні наукові емпіричні дослідження, міфологенні і релігійні системи попередніх цивілізацій від шумеро-аккадської, єгипетської, античної до європейського відродження. І одночасно, через внутрішнє інтуїтивне, апріорне, те, що властиво саме галузі мистецтва. Підсумовуючи всевищеперелічене спробувати зрозуміти, хоча б невелику область задуму Творця Сущого»
В.Крамаренко

Експозиція працюватиме до 15.12.2020 р.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять