Все про головну сцену Startup Гогольfest 26.04: що Вас чекає
Все про головну сцену Startup Гогольfest 26.04: що Вас чекає

О 19:30 сцену буде займати самобутній гурт YUKO. Гурт вперше заявив про себе слухачеві в 12-му ефірі шостого сезону шоу «Голос». Жанр, в якому працює YUKO, зветься, фольктроніка (фольк + електроніка). 

Цікаве:

  • Одна з композицій Dievochki озвучила короткометражний фільм іспанського режисера Аріца Морено Cólera в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів.
  • YUKO взяли участь у зйомках останнього випуску другого сезону шоу Топ-модель по-українськи, де виступили з композиціями зі свого альбому.
  • Гурт пройшов до фіналу національно відбору «Eurovision-2019».

А завершить музичний вечір о 21:00 український виконавець Сергій Бабкін. Екс-учасник групи «5’nizza» почав сольну кар’єру в 2004 році, коли вийшов його перший альбом «УРА!», за яким послідували «БИС», «Син», «Мотор», «Аминь.ru» і багато інших. Трошки цікавого:

  • Сергій Бабкін відомий широкому глядачеві як театральний актор, який брав участь в спектаклях «Емігранти», «Павло І», «Любоff”, “Хулія славлю!”, “Чмо”, “Наш Гамлет».
  • Практично завжди на своїх концертах Сергій Бабкін виступає босоніж, часто наносить на обличчя грим «усміхненої людини».

Слідкуйте за новинами фестивалю на офіційному сайті.

Стаття оновлюється..

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять