Як — а головне, де — влаштувати новорічний корпоратив в Маріуполі
Як — а головне, де — влаштувати новорічний корпоратив в Маріуполі

Ну дуже великий зал

Перше питання, яке неминуче постає перед будь-яким організатором: куди в цей раз відвести сто з гаком колег і того хлопця, якого бачиш тільки раз на рік на корпоративі. Як в системі координат, вибір буде визначати по горизонталі бюджет вашого свята, а по вертикалі — кількість охочих зустріти новий рік зі співробітниками.

Чим більше колектив, тим менше буде вибір місць. Причому зволікання буде смерті подібно. Кожен день, поки ви болісно вирішуєте, куди податися, скорочує ваш шанс на веселощі (або муки) в нетісному колі колег. Найбільші зали в Grand Hotel, Vintage, Vi Marko, Frau Anna, Культі, Старий Маяк, Оба-На, Чумакові. Ну або можна піти ва-банк: просто вивезти всіх на площу у Драмтеатру, кинути там і втекти. Місця їм точно вистачить.

Почім в Маріуполі колективні веселощі

Друге питання, яке визначає ваш вибір — бюджет. В середньому в цьому році корпоратив обійдеться в 500-800 гривень з розрахунку на одну людину. Деякі заклади в місті дозволяють принести алкоголь з собою, в інших це заборонено: умови потрібно з’ясувати заздалегідь.

Атмосфера

У більшості закладів, які проводять корпоративи, або пропонують вже готову програму — або ведучого, який буде відволікати гостей від стрімкого вживання спиртного.

І все ж, чим покладатися на зусилля спеціально запрошених аніматорів, краще забезпечити собі святковий настрій самостійно.

Що потрібно, щоб корпоратив вдався

  • Обміняйтеся подарунками: виберіть Секретного Санту для кожного співробітника.
  • Якщо ви добрий й дбайливий босс, можна теж приготувати для колег невеличкі подарунки — нічого серйозного, просто якісь приємні дрібниці. Персоналізовані новорічні картки, святкове печиво з пророцтвами…
  • Запропонуйте всім прийти в потворних светрах: це буде весело і підірве інстаграм.
  • Якщо подарунків з новорічними листівками недостатньо, щоб зарядити всіх святковою енергією — попросіть присутніх записати свої передбачення на майбутній рік та кинути в гігантську чашу. Можете прочитати що вийшло десь в середині 2020-го, а можете в самому розпалі вечірки. 
  • Зіпсувати новорічний корпоратив дуже важко, але погана їжа і нудні довгі промови відповідальних співробітників — особливо, з зачитуванням річних звітів зі статистикою — можуть впоратися з цим непосильним завданням.

Звичайно, ніхто не заважає вам пропустити корпоратив й зустріти свята вдома в обнімку з пледом — але, з іншого боку, тихих та спокійних часів буде повно й у могилі.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять