Як пройшов гастротур “Легенди Маріуполя та свідки історії”. 
Як пройшов гастротур "Легенди Маріуполя та свідки історії". 


Які тайни та легенди про Маріуполь вам відомі? Фотозвіт нашого гастротуру “Легенди Маріуполя та свідки історії”. 

Маршрут таємницями розпочався від Драмтеатру, далі – будинок Юр’єва, лікаря Ножникова, вулиця Георгіївська, Харлампієвська, готель “Спартак” та Синагога. За цей час екскурсанти дізналися про наше місто багато цікавих фактів, яких не знайдеш у підручниках.

Завершилась смачна прогулянка в одній з найстаріших будівель Маріуполя – Таверні Натан Рябінкін. І тут є на що подивитись! В інтер’єрі та в меню збережено атмосферу минулих часів. Про всі ретро-цікавинки та про реставрацію будинку гостям щиро розповіли власники закладу. 

Під час гастрономічної екскурсії навіть корінний маріуполець відчув себе туристом. А в історичній будівлі Таверни за щедрою трапезою екскурсанти уявили себе баронами та баронесами. Вразила гостей сервировка та ефектна подача традиційних страв минулого. 

Цікаво? Забронювати місця та дізнатись деталі экскурсії можна за телефоном 097 618 4085 або завітавши до культурно-туристичного центру “Вежа”.

 

 

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять