Як вдосконалити свою українську в Маріуполі
Як вдосконалити свою українську в Маріуполі

Безкоштовні курси української мови, ініціатором яких ще у 2012 році виступив Олесь Доній, стартували в Маріуполі у 2016-му. Відтоді кожен рік у місцевих жителів є можливість досконало опанувати українською, відточити навички або просто ще раз пройтися по пройденому матеріалу. Чергові заняття стартують вже зовсім скоро — 30 листопада.

Розповідаємо у двох словах про все, що потрібно знати перед їх початком.

Що взагалі з себе представляють курси?

Попереду лекції з історії, культури, мистецтва, кіно. За словами творців, їх головна мета — щоб учасники якомога більше спілкувалися українською, обговорювали все, від повсякденних справ до гостросоціальних проблем. Без вивчення граматики та правопису теж нікуди, але головною метою стане «подолання психологічного бар’єра», що заважає вільно говорити українською. Будемо навіть співати та читати вірші.

А записуватися треба?

Так, але все дуже просто: заповнюєте онлайн-форму, чекаєте на підтвердження на електроннiй поштi — і готово.

Так кажете, це безкоштовно?

Саме так! Можна вивчати одну з найбільш мелодійних мов у світі, дізнаватися щось нове та просто з користю проводити час без жодної шкоди для гаманця.

Я в ділі! Куди та коли йти?

Урочисте відкриття навчального року відбудеться 23 листопада об 11:00 — в бізнес-центрі «Домаха» (вул. Митрополитська, 4, кабінет 304). Можуть прийти всі охочі та ознайомиться з програмою курсів.

Самі заняття стартують 30-го і будуть проходити щосуботи. Там і побачимось!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять