Cайт працює в тестовому режимі.
Звідки ЛюбОв на оглядовому майданчику Селища Моряків
Звідки ЛюбОв на оглядовому майданчику Селища Моряків


На оглядовому майданчику над Піщаним пляжем з’явилася «ЛюбОв». Напис величезними білими буквами став ще одним місцем-магнітом нашого міста.

Інстаграм-позитивний арт-об’єкт — один з проектів програми міні-грантів в рамках Громадського бюджету. «Місце побачення з морем» стало переможцем в минулому році.

Один з жителів запропонував створити романтичну локацію для побачень у морського берега: так і з’явився проект ЛюбОв.

«Остаточний дизайн і геолокацію Місця побачень з морем придумали не відразу. — розповідає Вікторія Давва — Ми довго думали і над зовнішнім виглядом (спочатку планували, що це будуть креативні лавочки, ліхтарі і т.д.), i над місцем розміщення. Розглядали територію уздовж Приморського бульвару поруч з морем, оглядові майданчики на Лівому березі. У підсумку в ході особистих розвідок співробітників М.ЕХАБа вибрали місце з видом на море і порт».

Основна ідея проекту — створити місце, де будуть визнаватися в любові, і яке саме по собі стане визнанням в любові до міста, до моря як головного символа Маріуполя. Саме тому — слово «ЛюбОв».

З нагоди M.EХАБ запускає флешмоб «Любов до Маріуполя». Щоб влитися в тренд, зробіть фото на фонi напису і придумайте визнання в любові до Маріуполя. Знімок з визнанням відправте нам на електронну адресу [email protected], в директ або в коментарі на Facebook. Автори кращих зізнань отримають призи від «Вежі».

Знак Любов розташований на вулиці Уссурійської, 1, Маріуполь, Донецька область, 87500.

фото: А. Дембицька

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять