Звідки ЛюбОв на оглядовому майданчику Селища Моряків
Звідки ЛюбОв на оглядовому майданчику Селища Моряків


На оглядовому майданчику над Піщаним пляжем з’явилася «ЛюбОв». Напис величезними білими буквами став ще одним місцем-магнітом нашого міста.

Інстаграм-позитивний арт-об’єкт — один з проектів програми міні-грантів в рамках Громадського бюджету. «Місце побачення з морем» стало переможцем в минулому році.

Один з жителів запропонував створити романтичну локацію для побачень у морського берега: так і з’явився проект ЛюбОв.

«Остаточний дизайн і геолокацію Місця побачень з морем придумали не відразу. — розповідає Вікторія Давва — Ми довго думали і над зовнішнім виглядом (спочатку планували, що це будуть креативні лавочки, ліхтарі і т.д.), i над місцем розміщення. Розглядали територію уздовж Приморського бульвару поруч з морем, оглядові майданчики на Лівому березі. У підсумку в ході особистих розвідок співробітників М.ЕХАБа вибрали місце з видом на море і порт».

Основна ідея проекту — створити місце, де будуть визнаватися в любові, і яке саме по собі стане визнанням в любові до міста, до моря як головного символа Маріуполя. Саме тому — слово «ЛюбОв».

З нагоди M.EХАБ запускає флешмоб «Любов до Маріуполя». Щоб влитися в тренд, зробіть фото на фонi напису і придумайте визнання в любові до Маріуполя. Знімок з визнанням відправте нам на електронну адресу [email protected], в директ або в коментарі на Facebook. Автори кращих зізнань отримають призи від «Вежі».

Знак Любов розташований на вулиці Уссурійської, 1, Маріуполь, Донецька область, 87500.

фото: А. Дембицька

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять