фонтан 6
Про те, що вже стало для Маріуполя мемом, про фонтани)

Наявність води та близькість до неї визначають моделі поселення, сільського господарства та торгівлі. Одним словом, вода є центральною життєвою силою міста. Не будемо вже і казати, що для більшості маріупольців наявність поблизу моря, або “великої води” є визначним.

Також, можемо згадати фонтан у Театральному сквері, який змінювався століттями, від композиції з унікальними образами сезонів до пішохідного фонтану, який є місцем сміху та радості для стількох діток в теплу пору року, водонапірну вежу з першим міським водогоном, яка зараз є важливою культурною пам`яткою й туристичним центром та ін.

Громадські водні об’єкти визначають міський простір. Важлива соціальна та культурна роль водних об’єктів у громадських просторах, впливає на те, що водні елементи (водойми, фонтани) активно використовуються при реконструкціях парків та площ, щоб відображати культурні цінності та ідентичність міста загалом.

Водні об’єкти, наприклад міський фонтан на площі або в парку, роблять значний внесок у сучасне міське життя, як це робили колодязі протягом історії.

Це місце, навколо якого комунікують люди, де відбувається соціальний зв`язок.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять