6 найцікавших спорт-проєктів, що чекають Маріуполь в рамках «Громадського бюджета» цього року
6 найцікавших спорт-проєктів, що чекають Маріуполь в рамках «Громадського бюджета» цього року

На мій погляд, немає спорту більш благородного та чарівного, ніж швидкісне набирання статей на своєму ноутбуці, від якого вже пар йде — хоча веслування це, звичайно, теж непогано.

Спеціально для тих, хто віддає перевагу активному дозвіллю, в цьому році в рамках програми «Громадський бюджет» було презентовано 11 нових спортивних проєктів, здатних зарядити силами та енергією кого завгодно.

Ми обрали з них 6 найцікавіших.

1. В рамках ініціативи під назвою «Спільна турбота: Плогінг» маріупольці зможуть поєднати приємне з корисним — зайнятися бігом, одночасно забираючи сміття. Краще тільки одночасно спати й качати прес.

2. Далі по курсу — мультиспортивні перегони Mariupol Race 2020. Проходитимуть вони на трасах з перешкодами, так що гострі відчуття гарантовані й глядачам, й учасникам.

3. «Я можу це зробити» — дуже важлива й потрібна програма зі створення інклюзивних груп карате і кобудо. Ось прямо дуже круто.

4. Наступний в програмі — SUP-бордінг, він же сап-серфінг. Від класичного серфінгу відрізняється тим, що вам не доведеться залишатися сам на сам з хвилею: будете підкорювати море з веслом у руці. Так, звучить трохи дивно — але так навіть веселіше.

5. Мій улюблений пункт програми: проєкт Kayaking for All від спортклубу Windlife, який долучить спортивних ентузіастів до … каякінгу, звісно. Відмінний спосіб не тільки привести себе у форму, але й знайти гармонію з самим собою та навколишнім світом.

6. Ну й, на довершення, трохи зарядки для розуму — фестиваль по грі в шашки «Кубок Азовського моря», на якому юні гравці змагатимуться за звання кращого з кращих. Це вам поскладніше естафети. 

Час вирішувати, що вам більше до смаку у 2020-му: підкорення хвиль або екологічні забіги?
 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять