218008619_1001224623959958_5155991926032802143_n
"Дике поле": щорічний фестиваль реконструкції пройшов на Донеччині

17 липня на території заповідника Кам’яні могили пройшов всеукраїнський історико-культурний фестиваль “Дике поле. Шлях до Європи”. Маріупольці завжди долучаються до святкування, не став виключенням і цей рік . Традиційно кожного року цей колоритний захід проходить у селищі Назарівка на березі штучного водосховища. Об’єднавшись творчі колективи показали присутнім реконструкцію етапу життя Дикого поля від скіфів до теперішніх часів, а гості фестивалю кожного разу залишаються у захваті від традиції української культури та масштабів виступів. 

Історично до території Дикого поля відносять Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську та Херсонську області. Але у більшості українців Дике поле асоціюється саме із нашими степами та туристичним магнітом “Кам’яні могили”, а сам фестиваль є візитівкою Приазов’я. Цього року відбувся п’ятий – ювілейний фестиваль, відвідали який туристи та гості з багатьох міст України. Гості могли насолодитися не тільки українською неповторною культурою, але й її поєднанням із неповторним приазовським колоритом.

Для гостей фестивалю були представлені виступу, які презентували життя у степах Донеччини козацької доби. Усього це були 4 історичні епохи: скіфи, князівство, козацтво та відродження Незалежності. Для цього учасники історико-етнографічного комплексу “Азовська дружина”, лицарського клубу “Бродекс”, “Люті козаки” та Козацький клуб “Ротар” демонстрували акробатичну верхову їзду та вчили усіх охочих стріляти із лука та битися на мечах.

 

Музичний супровід усього фестивалю забезпечував гурт “Тінь сонця”. Самі музиканти характеризують свій стиль, як козацький рок. Своєю творчістю вони дуже вдало вписалися в стиль свята, а неймовірна енергетика гурту підсилила емоції від атмосфери “Дике поле”.

Гості фестивалю могли зробити фото на пам’ять не тільки на природному ландшафті, але й на фоні багатьох тематичних фотозон.

Для наймолодших учасників фестивалю створили містечко атракціонів та показали театралізовані вистави. А майстри та майстрині з усієї Донеччини взяли участь у ярмарку, де показали приклади українського народного мистецтва. А також можна було подивитися на предмети козацького побуту.

На фестивалі можна було спробувати блюда національної української кухні.

Також гостям “Дикого поля” показали виставку військової техніки. А кінологи виступили разом із чотирилапими друзями. Службові собаки показували різні команди та свої навички.

Найяскравішими частинами програми стали кінне-шоу, етномістерія “Сила пращурів” та яскраве фаєр-шоу.

Фото – Донецька обласна адміністрація 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять