Екстрім-парк
Екстрім-парк

Парки розваг у сучасному світі – це місця, де навіть дорослі відчувають себе дітьми, де звідусіль чується сміх і радісні вигуки. Це маленькі світи, які дозволяють відпочити, повірити в казку і від душі накататися на різних атракціонах.

Маріупольський «Екстрім-парк» – одне з найбільш відвідуваних місць в теплу пору року (взимку він не працює). Відкрився він у 2003 році і до теперішнього моменту продовжує радувати жителів і гостей міста.

Також «Екстрім-парк» межує з одним з найбільш «зелених» парків відпочинку у Маріуполі – парком ім. Гурова. Так що після активних розваг можна відправитися на спокійну прогулянку тихим доріжкамисусідньої паркової зони. Або ж пройтися набережною річки Кальчик.

Основні атракціони «Екстрім-парку»: «Колесо огляду» висотою 31 метр, «Дикий поїзд», який є аналогом Американських гірок, «Вежа вільного падіння» (висота 24 м), Лупінг «SpaceGun» (висота 18 м). На багатьох атракціонах дух захоплює не тільки у дітей, але й навіть у дорослих, тому для їх відвідування є віковий ценз.

Щоб Ваша подорож у місто Марії була максимально насиченою, контрастною і різноманітною, обов’язково відвідайте парк розваг «Екстрім-парк».

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять