Cайт працює в тестовому режимі.
Грецька площа
Грецька площа

Мало хто знає, але колись Грецьку площу, яка так полюбилася місцевим жителям, називали … Сінною! Саме так, ще в дореволюційний час в самому центрі міста проводились ярмарки на яких торгували худобою і фуражем, пасли коней, корів і кіз.

Зараз в це важко повірити, адже з початку п’ятдесятих площу почали облаштовувати, вона стала головною площею міста і навіть отримала назву Адміністративна.

До 240-річчя міста жителів порадували зміненою Грецької площею: нове тверде покриття, велодоріжки, пішохідний світлодинамічний фонтан, сучасне паркове освітлення і, звичайно ж, достаток різноманітних квітучих і листяних рослин. З висоти пташиного польоту можна розглянути якір, символ міста, викладений з різнобарвною плитки.

Затишний зелений “острівець” розташовується між проспектом Миру та вулицею Університетською, що, звісно, зробило його улюбленим місцем відпочинку учнів.

Відпочити з улюбленою книгою в руках на лавці в одному з найкрасивіших місць міста, чи не про це мріє кожен студент?

Грецька площа – відмінне місце для сімейного відпочинку, прогулянок з друзями, творчий поривів і милування естетичним сучасним ландшафтом.

Фото – Євген Сосновський, ККП “м.ЄХАБ”

Рекомендуємо також: