Одкровення головного букоголіка країни Євгена Стасіневича
Одкровення головного букоголіка країни Євгена Стасіневича

Куратор літературного лекторію «Читати/говорити: лекторій» на Книжковому арсеналі 2017, оглядач відділу АРТ інтернет-видання INSIDER, лектор бібліотеки «bOtaN»,  «Bartleby&Co», «Культурного проекту», школи арт-журналістики «ПравоПис” або український літературний критик Євгеній Стасіневич, котрий  30 травня у стінах Вежі розповів про сьогодення укранської літератури.

“Українська література сьогодні: між локальністю і світовими трендами” – назва заходу, який з легкістю можна назвати гідом або міні-посібником з літератури для тих, хто тільки пізнає основи творчості українців, та для тих, хто завжди відкритий для нових фактів.

“Я завжди вважав, що українська література трохи відстає від сучасності та дуже повільно її наздоганяє, та цей хлопець так не вважає, з чим я тепер погоджуюся. Ми не позаду, ми просто не такі як усі”, – поділився з нами сповнений вражень відвідувач заходу Богдан.

А й справді, сучасне українське літературне поле достатньо широке та різноманітне. Якщо є речі, котрі необхідно зробити саме зараз, то це розпочати знайомство з ним та особисто зробити висновок: чи справді “сучасна” українська література є  сучасною.

З плином часу цей вид мистецтва у нашій країні стає все більш багатим змістовно, вираженим у вдалій формі, що дає змогу виконувати найважливіші завдання: допомагати мислити ясніше та відділяти хороше від поганого, давати орієнтири, вказувати напрямки розвитку, спонукати на самопошук та мислити критично.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять