Оновлення центру міста та McDonald’s: кілька гарних новин
Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

Ми часто публікуємо матеріали про туристичні місця Маріуполя, а також цікаві гастрономічні пропозиції. Незабаром у нашому місті може з’явитися заклад, який одночасно є і легендарною гастро-локацією, і найпопулярнішим фаст фудом серед мандрівників та туристів всього світу. І перший з них розташується у самісенькому центрі біля улюбленої зони відпочинку містян.  Так, йдеться про Грецьку площу та McDonald’s. Поговорімо детальніше, які оновлення чекають на Маріуполь.

Грецька площа

Грецьку площу була реконструйовано у 2018 році. Відтоді вона стала одним з місць для сімейного відпочинку та прогулянок з друзями, чудових фотосесій у будь-яку пору року. Площа стала символом нашого минулого, пов’язаного з приазовськими греками. Переважну частину робіт профінансував грецький меценат Пантелеймон Бумбурас. Нове покриття, велодоріжки, світлодинамічний фонтан та чудове паркове освітлення. Гості міста відзначають ландшафтний дизайн, зелені газони й різноманітні багаторічні рослини. На площі ростуть 37 сакур трьох різних сортів. Третій рік поспіль навесні величезні та надзвичайно ніжні бутони на гілках сакур збирають тут чи не усіх маріупольців. Акцентним символом площі є якір – знак портового міста біля моря.

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

McDonald’s

McDonald’s на Грецькій площі планують відкрити у 2022 році. Його дизайн гармонійно інтегрується в міський ландшафт серед зелених насаджень і зони відпочинку.  Зараз там знаходиться законсервований фонтан, який не працює вже багато років. Майданчик буде зручним і доступним для пішоходів і автомобілів.  Територія навколо буде лаконічно облаштована, поруч з’являться додаткові дерева, кущі і квіти.

Із появою McDonald’s локацій для дозвілля маріупольців на Грецькій площі стане ще більше. Це буде один з найсучасніших ресторанів мережі – із лінією McDrive, терасою та ігровою дитячою зоною. Відкриття одного з найпопулярніших ресторанів у світі поруч зі згорілою у 2014 році будівлею міської ради – це символ розвитку та непохитного миру у Маріуполі. Крім того, міський голова Вадим Бойченко анонсував можливість відкрити McDonald’s біля інших туристично привабливих локацій: у парку “Веселка” та парку ім. Гурова. Їхне відкриття заплановано на 2023-24 роки. Так улюблений фаст-фуд всіх часів та народів має всі шанси з’явитися в кожному районі Маріуполя.

Побачити, якою стане Грецька площа після реконструкції будівель, можна онлайн –  команда m.EHUB створила сайт, присвячений оновленню центральної частини міста. До речі, тут вже можна проголосувати за найпопулярніші позиції з Мак-меню – для цього переходьте сюди

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

 

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

Гіпромез

Після оновлення Грецької площі, найвищій будівлі міста також не вистачало другого життя.  «Гіпромез» стане повноцінною прикрасою центру Маріуполя та єднатиме в собі різні напрямки. Якщо трішки поринути в історію, то в радянські часи в цій будівлі проєктували цілі металургійні заводи. А в 21 столітті, після реконструкції, тут будуть навчати розробці інноваційних продуктів, мобільних додатків, сервісів та сайтів. Саме тут відкриється Академія інформаційних технологій – одна з найбільших в Україні. Проєкт, що змінить уявлення маріупольців про офісні центри. Неймовірна зона для комфортної роботи з внутрішніми коворкінгами та конференц-залами. Цей простір по-справжньому оцінять спеціалісти різних сфер – від IT-індустрії до творчих студій.

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

Будівля виконкому

Відновлена будівля виконавчого комітету міської ради буде символізувати оновлену систему управління містом. її сучасність та динамічність. Тут облаштують конференц-залу, велику залу для проведення сесій, кабінети для роботи команди муніципалітету, приймальні. Обслуговування маріупольців відбуватиметься за системою «Прозорий офіс». Крім цього, тут буде функціонувати Центр надання адміністративних послуг, музей та оглядовий майданчик на даху.

 

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

Маріуполь туристичне місто • Оновлення центру міста та McDonald's: кілька гарних новин

Якщо подивитися на всі ці реконструкції та будівництво не тільки з точки зору привабливості міста – це ще й додаткові можливості, нові робочі місця та повноцінні шанси реалізувати себе для маріупольської молоді.

Більше інформації про проєкти можна знайти на сайті.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять